Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Suzuki Wagon R?

Első autónak Suzuki Wagon R?

Figyelt kérdés

Megfelelő? Első autónak?

(nem venném, kapnám)



2019. nov. 30. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ingyé' pláne.
2019. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Teljesen jó. Kényelmes, megbízható, lehet pakolni is ha kell.
2019. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Persze azt elfelejtettem, hogy itt a Gyakorin csak a rohadó, 30+ éves M3 BMW a király. Mert attól leszel Vindízel a csepeli lakótelep italmérése előtt.
2019. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kapott autó a legjobb. Nekem évekig volt Wagonom, szerintem az egyik legszerethetőbb szaladgálós autó. Vele építkeztem, az utánfutó meg sem kottyant neki.


Első autónak pláne megfelel, mert élmény a magas autóból kilátni. Könnyű a ki-beszállás, kényelmesen alá lehet állni a felnyitott hátsó ajtónak.


Szóval igen barátságos autó. Autópályázni nem a legfürgébb, de helyközi, városi célra tökéletes

2019. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Városi/falujáró autónak tökéletes. Praktikus, kicsi autó viszonylag nagy csomagtérrel, viszonylag keveset fogyaszt és olcsón fenntartható.


Hosszú távra, autópályára, hegyi utakra, esetleg versenypályára nyilván nem ideális választás.

2019. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Kapsz hozzá fenntartási hozzájárulást is?

Mert elég kamasz szintű a kérdésed...

2019. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tomcatters. ***** válasza:
100%

Na ná hogy jó. Ez az a tipikus megbízható, olcsón fenntartható, praktikus, A-B be elvisz, mérete miatt belvárosban is jól vezethető kis autó 🙂

Szerintem még ha úgy van autópályázás is bevállalható vele alkalomadtán.Főleg, ha 1.3 vvt

2019. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tökéletes!(bár nekem ignis-em van, tesók)
2019. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem olyan biztonságos
2020. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!