Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yahama dt 50 motor jó lenne...

Yahama dt 50 motor jó lenne legelső motornak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 😊 Amit rólam tudni kell, hogy 160cm és 60kg vagyok. Még életemben sohasem motoroztam (úgy, hogy én vezetem a motrot, eddig csak utas voltam. 🤪) , de nagyon szeretnék cross motorozni. Vagyis terepen motorozni. Ki szeretném kérni a véleményeteket ezzel kapcsolatban. Egyik ismerősöm azt mondta, hogy szerintem nem egy yahama dt 50-en kéne meg tanulnom motorozni, hanem egy simsonon mondjuk, mert nem fogok bírni a motorral és ki fog alolam menni, mert túl erős... az a baj, hogy nekem a simson egyáltalán nem jön be... Nektek mi a véleményetek? Szerintetek tényleg nem érdemes yahamán meg tanulnom vezetni, mert pórul járok vagy ne hallgassak az ismerősömre? Egyébként lány vagyok, ha ez számít. A válaszokat előre is köszönöm!

2019. dec. 1. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Tökéletes kezdőmotor.

Attól, hogy az ismerősöd a simsonon tanult meg motorozni, attól még nem kell mindenkinek azon tanulnia. Főleg hogy a szimók már 30-40 évesek, de ennek ellenére rendesen túl vannak árazva.


Az is hülyeség, hogy a dt50 erősebb a szimónál. 3-4 lóerő körül van mind a kettő.

2019. dec. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊 Ezzel a válasszal most megnyugtattál.
2019. dec. 1. 08:46
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

A dt jóval erősebb, mint egy simson. A crossozás a és a terepmotorozás nem ugyan az. A dt enduro motor, terepre van kitalálva, nem crossozásra.


Egyébként kiváló választás első motornak!

2019. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És szerintetek le fog érni róla a lábam? (Dt 50) Mert ettől félek nagyon, mivel 160cm vagyok, szóval azért alacsonynak számítok.
2019. dec. 1. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Le fog érni a lábad. Ha mégsem, akkor állítani kell a hátsó rugón.
2019. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tökéletes kezdőmotor

megbízható, egyszerű, könnyű kezelni

biztos hogy nem lesz túl erős, egy 50-es motor nem ugrik ki az ember alól

valóban erősebb valamenyivel egy simsonnál, de az sem jó ha harmat gyenge motoron kezd el tanulni az ember

2019. dec. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!