Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kockalámpás Honda CG-n nem...

A kockalámpás Honda CG-n nem volt önindító?

Figyelt kérdés
Munkábajárós 125-öst keresek magamnak. Sajnos nincs lehetőségem védett helyen parkolni vele, a gép 8-12 órákat állna az utcán. Így előnyben részesítem a csúnyácska (de átkozottul megbízható) gépeket. Talán nem annyira kívánatos egy ilyen motor a tolvajoknak... A kockalámpás Honda CG-t ideálisnak találtam a célra, meg is néztem egyet pár napja. Gyújtáskulcs elfordítása után kerestem az önindítót, de az eladó mondta, hogy ezt csak berugóval lehet indítani. Annyira nem régi a motor, 2002-es... A ráncfelvarrott kereklámpásokon tudom, hogy van önindító. A kockalámpás így jött ki a gyárból vagy valamiért átalakíthatták az általam megnézett példányt?

#önindító #motorkerékpár #tolvaj #berúgókar #Honda CG 125 #munkábajárós motor #kockalámpás
2019. dec. 1. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt azt írja, hogy 2001-től volt már önindító és berúgó is, 2004 után meg már csak önindítóval szerelték.

2019. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen alapos a wikipédia mostanság, köszönöm! :)
2019. dec. 6. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
én a kockalámpás cg-vel tanultam vezetni, azon volt önindító
2019. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Majd csak felbukkan egy megvigyázott példány...
2019. dec. 7. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!