Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet a váltónak?...

Mi baja lehet a váltónak? Többi lent

Figyelt kérdés
Az autóm egy 1994-es Opel astra f caravan, a manuális váltója elkezdte azt, hogy 4-es fokozatból menet közben egyet gondol és visszaugrik üresbe és hallik, hogy karcol valami. A többi fokozattal nincsen gond. Ha tartom a váltókart, akkor persze nem megy ki üresjáratba, de az nem örök megoldás. Elkopott volna a 4-es fokozati fogaskerék talán? Vajon megéri megjavíttatnom, vagy nem annyira vészes összegű a javítása? Köszönöm előre is a tanácsokat!

2019. dec. 1. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Mit akarsz javíttatni egy 25 éves, szar Opelen????


Más a bontóba adja ilyenkor!


Vegyél vagy Lisingelj egy fiatalabbat!

2019. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olajszint rendben van a váltóban?
2019. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb ha leveszitek a váltót és belenéztek, olyannal aki ért hozzá. Szerintem nem lesz drága az alkatrész , inkább a munkadíj ami lényeges.
2019. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olajszint rendben, nem is rég volt cserélve. Köszönöm a válaszokat. Első válaszolónak meg: nem az volt a lényeg, hogy szerinted mennyire jó az autóm, vagy illene-e vegyek egy újat. Amire én használom, arra tökéletesen megfelel, sőt inkább a régibb autókat szeretem jobban, és ez nem füstől, keveset fogyaszt és a pénztárcámat sem emészti fel. Tudom, hogy most a nagy szlogen a környezetkímélés, elektromos autózás, de jelenleg nem tehetem meg, hogy olyanra költsek, így más területen igyekszem védeni a környezetem (szelektív hulladékgyüjtés, fák ültetése, amikor tehetem biciklivel közlekedem)
2019. dec. 2. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!