Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vásárlás előtt állok,...

Autó vásárlás előtt állok, két autó közül mekyik lenne a racionálisabb választás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Eddig egy 1995 1.0 suzuki swiftel jártam, szóval nem az első autóm lenne. Szeretnék valami izgalmasabbat, hátsókerekest. Keretem 1.5 millió forint lenne vásárlásra, tehát magára az autóra. Két autó tetszik, fenttarthatóság megbízhatóság szempontjából mekyik lenne a jobb választás ? Illetve vásárlásnál mire kell figyelni, itt típushibákra gondolok.

1. BMW e46 320i

2. Lexus is 200 első generációs


2019. dec. 2. 21:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Egyik sem racionális. A gatyád rá fog menni ezekre, mert öreg, nyilván széthajtott prémiumautók. Izgalmasnak mondjuk izgalmas lesz a velük töltött idő.
2019. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%

A racionálisabb választás egy Toyota Prius lenne.

Minden egyébre és másra ott van a Mazda MX5.

2019. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ezek annyira rosszak lennének ?
2019. dec. 2. 21:29
 4/23 A kérdező kommentje:
Prius annyira nem tetszik , mx 5 meg kicsi, fontos szempont, h legyen némi csomagtér és legalabb 4 beférjünk. Mx5 második autónak jó lenne, de úgy nem lenne pénzem, azaz második autóra
2019. dec. 2. 21:32
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Racionális vonalon még tudnám mondani a Honda Insight-ot ha nem jön be a Prius. A Honda picit zsebbenyúlósabb és drágább, de 1,5 - 2 milla körül külföldről be lehet hozni jó állapotúakat és nagyon szép megkímélteket.
2019. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Utánanéztem googleba, nem ismerem ezt a típust, de viszont nem néz ki rosszul.

Összesen lenne 2 millióm, de úgy gondoltam, hogy 1,5 vásárlás max 1,6 többi papírozás és esetleges generál

2019. dec. 2. 21:46
 7/23 anonim ***** válasza:

Lexus-ok jók, de nagyon nehéz értelmezhető állapotú példányt találni itthon szerintem ami nincs széthajtva. Megbízható kocsik, szinte sosem romlik el, de ha valami romlik akkor nagyon zsebbenyúlos a dolog mert drága hozzá az alkatrész.


A BMW e46 320i ból is nehéz szépet találni már. Széthajtott, leharcolt kocsik már ezek.

2019. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Beviz Elek ***** válasza:

A Lexus motorja örök élet +1 nap.


A küszöbök vége kezd el rozsdásodni először, de azért át kell nézni az egész allját.

A csomagtartó szellőzőjének lapjai tudnak felakadni, így víz juthat a csomagtartó 2 oldalsó zsebébe.

A kettőstömegű kibírja az autó élettartamát, műszakilag nagyon jó kis autó.

2019. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8# Lexusba van kettőstömegű 😖😱? Neked is van Lexus v volt?
2019. dec. 2. 21:55
 10/23 Beviz Elek ***** válasza:

Még most is megvan, nincs tervben egy ilyen autó eladása.


Van benne kettőstömegű, kb 250ezer ft az új, de ha nem direkt gyilkolod akkor nem kell cserélni.

2019. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!