Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire számíthatok jogositvany...

Mire számíthatok jogositvany nélkül vezettem két hét múlva lesz a vizsgam vezetésből?

Figyelt kérdés

Sajnos jogositvany nélkül vezettem két hét múlva vagyok kiírva vezetés vizsgára gondoltam csak egy kor úgy sem lesz semmi.. hat lett!

A rendőr nem ajánlott fel helyszíni bírságot forgalmin kívül mást nem kert el tőlem. Azt mondta feljelentés lesz. Mire számíthatok? Nem írtam alá semmit és nem is kaptam semmilyen papírt. Valaki? Csak beszaratott? Vagy tényleg fel tud így jelenteni adatok nélkül és ha igen mire számíthatok??



2019. dec. 3. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak fel tud, fel is kellene.

Eltiltás lehet a vége leginkább meg pénzbírság

2019. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Személyit és lakcímkártyát egyből elkérik.


Vagy hazudsz vagy ezt nem említed.

2019. dec. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hazudok sem személyit sem lakcimkartyat nem kert el tőlem
2019. dec. 3. 11:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég érdekes amit írsz.... az egyetlen elképzelhető opció arra,hogy egy forgalmival beérte az,hogy a túlórás munkaideje végét taposta és nem akart kínlódni veled..mondjuk akkor már meg se állított volna,ha normálisan közlekedsz.

Ha jogosítvány nincs nálad ami nincs mert nincs is neked akkor személyit kér egyből amit ha nem tudsz bemutatni nem fognak elengedi úgy,hogy szevasz ne is lássalak többet.

2019. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem szerintem a válaszom megkaptam minden így történt ahogy leírtam csak beszaratott viszlát
2019. dec. 3. 11:24
 6/8 D. Brasco ***** válasza:
61%
Mondjuk a jogositvany nelkuli vezetes pont nem az a kategoria hogy a rendor csak beszarat aztan koszonom szepen viszlat.......valami nem.kerek ebben a mesében......
2019. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy mire számíthatsz??? Az ég világon semmire!!!

De ha teszem azt majd beidézik akié az autó mert forgalmit látott csak... hát az közli,hogy neki van jogosítványa és ott se volt,miről is van szó?

2019. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Több sebből is vérzik a sztotid tesó.

Honnan tudta, hogy nincs jogsid, ha csak a forgalmit kérte?

Ha nem tudta hogy nincs, akkor mi alapján akart volna feljeljenteni?

Ez úgy kamu ahogy van!

2019. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!