Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsi 600 ezer Forintig?

Első kocsi 600 ezer Forintig?

Figyelt kérdés
Lehetőleg valami olcsón fenntartható autó legyen. Ne Nissan Micra méretű legyen, és ne legyen bűnronda. Átlagosan havi 600 kilómétert mennék vele. Előny benzin, de lehet dízel is.

2019. dec. 3. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ford Mondeo, Opel Vectra, Opel Astra G, Vw Passat. Utóbbi kicsit lutri, de én anno találtam 600 ezerért frankót.
2019. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első kocsit csak olcsòt szabad venni.

Itt ott ha elrontasz valamit vagy megtöröd nem szakad meg annyira a szíved èrte mint a drága álomautóèrt.

2019. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mondjuk a japán autókat preferálom.

Semmi gond nem szokott lenni velük.

2019. dec. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Barnabas333 ***** válasza:
3as csak szétrohadnak... 14évig volt japán kocsim, egyébként imádtam őket. Most Kiát gyürök, csak ez új kocsi... Kérdező talán Ford focus...
2019. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A nemet autok a legjobbak. De elso autonak en egy Suzuki swiftet ajanlanek. De ha talalsz valami csoda folytan egy olcso nem tropa VW-t, Bmwt vagy valami nemetet, en azt valasztanam.
2019. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Suzuki Swift
2019. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Trabant
2019. dec. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!