Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » FORD FOCUS 2008-09,1.6 benzin...

FORD FOCUS 2008-09,1.6 benzin 74kW, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Megtetszett ez a kocsi, kíváncsi vagyok olyanok véleményére, akiknek esetleg pont ez a verzió van, azt olvastam, hogy a benzinesek közül ez a legmegbízhatóbb. Vásárlásnál mire kell külön esetleg odafigyelnem?

2019. dec. 3. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem ilyen van, csak 2008 januári. nekem az ég világon semmi baja, azon kivul hogy most 9 litert eszik. bar en inkabb varosban hasznalom, ott tokeletes, autopalyan nekem tul gyenge. az úttartása nekem az mk3hoz kepest rosszabbnak vélem, nem fekszik olyan jol az uton mint egy mk3. viszont muszakilag eleg igenytelen, nem nagyon kell hozzanyulkalni, teszi a dolgat. nyilvan nem egy audi, bmw, mercedrs, egy sima also kozepkategorias, de megbizhato auto. kerek folott es az ajtoknal a kuszob hajlamosabb rozsdasodasra.
2019. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kőszi az infót!!!
2019. dec. 4. 19:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyit hallottam még, hogy hajlamos a rohadásra... Azzal mi a tapasztalat? Felszóni rozsda? Mert az még elmegy... Vagy átrohad?
2019. dec. 4. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!