Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán lehet másik...

Forgalmi vizsgán lehet másik helyet keresni parkoláshoz, ha már belekezdtem egybe, de rájöttem, mégsem megfelelő hely nekem?

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Ez engem is érdekelne.
2019. dec. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bármikor meggondolhatod magad - a vizsgabiztos úgysem teszi.
2019. dec. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A forgalmi vizsgámon kiválasztottam parkoláshoz egy helyet, és már a legelső beálláskor észleltem, hogy nem lesz jó, így neki kezdtem a két javításhoz, mert nem voltam tisztába azzal, hogy elmehettem volna másik helyet is keresni. Miután ellőttem a két javítási lehetőséget, közölte a vizsgabiztos, hogy kereshettem volna újabb helyet is...

A gyakorlati órákon, sosem mondta az oktató, hogy van ilyen lehetőség. Azt ugyan elmondta, hogy kétszer lehet javítani, és én ezt úgy értelmeztem, hogy a kiválasztott helyen lehet kétszer javítani, ha pedig rossz helyet válaszok meg akkor megbuktam, nem pedig új helyet keresek, mert úgy hittem nem lehet.

2019. dec. 4. 08:50
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem a válaszodat. Mit nem tesz a vb?
2019. dec. 4. 08:51
 5/11 Hovarju ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy ha már belekezdesz a feladatba csak javítási lehetőséged van, nem mehetsz másik helyre. De most már én is kíváncsi vagyok lehet-e.
2019. dec. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Hovarju ***** válasza:
Szerintem elsőre kell jó helyet választani és utána már csak korrigálási lehetőséged van.
2019. dec. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pontosan így tudtam és gondoltam én is. De nálam az történt, hogy amint megvolt a két javításom, mondta a vb hogy cseréljünk helyet az oktatóval, mert nem tudtam leparkolni, és tovább mehettem volna másik helyre...
2019. dec. 4. 10:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség lenne ha nem kereshetnél, való életben is keresel másik helyet ha nem férsz be. Annak mi értelme hogy találsz egy szar helyet és azt javítgatod, azon nem tudsz mit javítani.
2019. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, ez lenne a logikus, azonban mégsem volt számomra ez egyértelmű, mert az oktatóm ezt sosem mondta. Csakis azt hangoztatta, hogy két javítási lehetőség van, illetve ha nem jó helyet választ még a tanuló, akkor bukó van. Szó se volt arról, hogy tovább lehet állni másik helyet keresni. Nálunk legalábbis.
2019. dec. 4. 11:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Én viszont úgy tudom, hogy igen, ott lehet hagyni. Talán úgy, hogy nem használtad még el a két korrigálási lehetőséget. Nekem az oktató mondta, amikor gyakoroltunk és beakartam állni jobbra hátra párhuzamosan. Ült csendben és nézte ahogy szenvedek már a 2 lehetőségen túl. Majd kérdezte, hogy milyen ez a hely. Mondom sz*r. És ha sz*r akkor mit csinálok? Itthagyom a p*csába! Akkor hagy itt! :DD Ekkor mondta, hogy lehet másik helyet választani.
2019. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!