Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetni tanulók, nálatok is...

Vezetni tanulók, nálatok is botrány a vizsgasikerességi útmutató?

Figyelt kérdés

Kétszer voltam vizsgázni, az első alkalommal 4-en mentünk, mindenki bukott, második vizsgám napján 5-en mentünk, szintén bukott mindenki. Úgy gondolom, oktató baj is van, nem csak a tanulók a gyengék.

Mik a tapasztalataitok a saját iskolátokban?


2019. dec. 4. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik vizsga? KRESZ vagy forgalmi?
2019. dec. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Forgalmi.
2019. dec. 4. 09:19
 3/7 A kérdező kommentje:

Egy egy vizsganap után őrjöng az oktató, hogy itt tartunk, ilyen gyengék a mai tanulók, holott ő mindent megtesz. 20 évvel ezelőtt 10 tanulójából 9 átment elsőre, ma pedig 10-ből jó ha 2, pedig állítása szerint ugyanúgy tanít ma is, ahogy 10 éve.

Természetesen mi, a tanulók vagyunk a hülyék, de az nem számít például, hogy ha kérjük ha nem, még a vizsga előtti nap is belenyúl a kormányba meg a pedálokba. Vizsgán meg persze nem mer, ezáltal teljesen máshogyan viselkedik úgy az autó ha nem nyomja pluszban a gázt, és csodálkozunk hogy egymás után fullad lefelé az autó, holott a gyakorlati órákon sosem volt olyan. Amikor mondjuk neki, tagadja hogy belenyúlna, pedig számomra egyértelmű miért nem motorfékez például az autó, mikor én leveszem a gázról a lábam...

2019. dec. 4. 09:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gyökér. Azonnal válts oktatót, vegyél néhány plusz órát, és amikor magabiztos leszel, akkor pótvizsga. Az én oktatóm mindig csak a legszükségsesebb esetekben nyúlt bele bármibe is. Mire vizsgáig jutottam, már rég ment minden magától.
2019. dec. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hovarju ***** válasza:

Ha az oktató még a vizsga előtti nap is belenyúl a kormányba, pedálokba az nem normális oktatás. Ha tényleg így van én keresnék egy másik oktatót, vennék nála néhány órát és vele mennék újra vizsgázni.


Az én oktatóm a kormányba sosem nyúlt bele, a pedálokba meg kb. a tanulási idő feléig segített, utána már ott sem.

2019. dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már két vizsgán elbuktam, túl vagyok 55 órán is. Nem gáz ilyenkor váltani?
2019. dec. 4. 10:02
 7/7 Hovarju ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz. Ennél az oktatónál nem fogsz tudni levizsgázni. Ha állandóan belenyúl a pedálba, kormányba, sosem fogod megtanulni. Nyugodtan keress másikat. Arra viszont készülj fel, hogy nagy valószínűséggel már csak jövőre fogsz tudni menni vezetni. (bár az idén már így sincs szabad vizsgaidőpont)


Addig meg ismételgesd a kresz szabályokat, vagy egyszerűen csak pihenj.

2019. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!