Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jó ötlet lenne,...

Szerintetek jó ötlet lenne, ha az autók kulcs helyett ujjlenyomattal nyilnának?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy jobb-e ha marad a kulcs vagy jobb lenne, ha ujjlenyomtra nyílna.

2019. dec. 5. 03:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Renaultom kártyával müxi, jobb mint a kulcs.

A ujjlenyomat lenne az igazi, bár lenne sok hátránya is.

De a technológia adott...

2019. dec. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Ha elveszted az ujjad - mert lehetséges - akkor mit csinálsz? A kulcs az nagyon jó megoldás.
2019. dec. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
75%
Engem az àjfon sem engedett be mindig ujjlenyomattal... Ne szivasson már az autó is....
2019. dec. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem dobhatom oda valakinek a kulcsot, hogy hozza már be a sört a csomagtartóból.
2019. dec. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

De hogy lenne jó.

Ha elakarod adni egy vagyon lesz átprogramozni.

Meg szervizben sem hagyhatod ott hogy megcsinálják, vagy ott kellene aludni vele.

2019. dec. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha már mindenki a saját cuccaival jön: nálam az Opelen a kulcs nélküli nyitás és indítás tetszik, kényelmes, csak ha valaki lelopja a kulcs jelét, máris viheti az autót. Ezért hordom Faraday-kalitkában, mikor nem használom. Ha lenne egy ujjlenyomat azonosítás, az egy fokkal biztonságosabb lenne. Ujjlenyomatot jó minőségben, amit egy ilyen rendszer felismer nehezen tudnák levenni a tudtom nélkül. (Nem, ehhez nem elég ha valamit megtapizok és bepúderezik.)

A Huaweiemen teljesen jól működik az ujjlenyomatos azonosítás, sőt az arcfelismerés is.

2019. dec. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Ez egy marhaság. Csak a gond lenne vele.
2019. dec. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

"Meg szervizben sem hagyhatod ott hogy megcsinálják, vagy ott kellene aludni vele."


Nyilván van/lenne szervizállás, szervizkulcs ilyen esetekre.

2019. dec. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha lenne szervizállás akkor már semmi éetelme nem lenne az ujjnyomnak. Lehetne buherálni , lopni.
2019. dec. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó lenne,ha tennének bele egy vendég módot de az annyira nem bonyolult.
2019. dec. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!