Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » TOYOTA Prius 1.5 HSD vagy...

Marci1992 kérdése:

TOYOTA Prius 1.5 HSD vagy OPEL Astra F 1.6?

Figyelt kérdés
Egy OPEL Astra F 1.6 automata 5 ajtós (1995) és egy TOYOTA Prius 1.5 HSD (2001) autón gondolkodom. Első kocsim lenne,és egy olyanra lenne szükségem aminek olcsó a fenntartása. Annak utána néztem ,hogy a prius nyilván kevesebbet fogyaszt, viszont az astrába meg az alkatrészek kerülnek kevesebbe. A kötelező és a súlyadó kb ugyan annyira jön ki mindkettőre ,szóval az mindegy...

2019. dec. 5. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha olcsó fenntartást akarsz, ne vegyél automatát! Az Astra nagyon öreg. Ha csak huszonéves autóra van pénzed, akkor inkább gyűjts még! 300 ezer körül már vehetsz normális állapotú, 20 év alatti autót.
2019. dec. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább az F astra!Ha az 1. generációs prius összetörik,nem valószínű,hogy hamar találsz hozzá karosszéria elemet!
2019. dec. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Automatához sajnos ragaszkodnék.Ugyhogy ahhoz mérve szeretnék a legjobban kijönni :) Az mért baj ha nagyon öreg? Mi az ami nagyon drága lehet ha elromlik benne? Válto most lett cserélve elvileg.Nem kötöszködésből,hanem tényleg érdekelne.
2019. dec. 5. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne hallgass rájuk.

Nekem 20 éves automata suzukim van.

Nagyon szeretem, hogy nem kell kuplungolkassak.

Mondjuk én inkább valami japánt vennék a helyedben (honda,toyota)

A suzukit azért nem ajánlom mert csak 3 fokozatú automata van amivel autópályára nem igazán mennék fülldugó nélkül, de mivel nekem kis városi szaladgálósnak kellett így bőven elég és legalább pici és könnyű a prkolás.

2019. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor te is inkább a prius mellet szavaznál?
2019. dec. 6. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!