Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 406 1.8?

Peugeot 406 1.8?

Figyelt kérdés
600-700k lenne autóra, megtetszett a Peugeot 406 1.8 faceliftes változata. Hallottam, hogy az elektronikájuk szokott bajlódni. De motorikusan milyenek? S úgy összességében milyen? Érdemes elkerülni. Nekem tetszik, mert nagyon kényelmesek az ülések.
2019. dec. 8. 12:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk talán előbb találok ebből egy jobb állapotút a rossz megítélés miatt. Talán ezeket nem annyira hajtják szét, mint hasonló németet.
2019. dec. 8. 12:32
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad a pontos évjáratot, megbízható ez a benzines, de szerintem cserébe sokat fogyaszt, és nem egy erős darab.
2019. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy ha vennék én is inkább ilyet mint egy behozott BMW-t.
2019. dec. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1.8 116 ló, 2002-2003 körüli.
2019. dec. 8. 13:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem száguldoznék vele. Inkább a kényelem, ami megtetszett benne. 130-nál meg úgyse szabad itthon többel menni, azt meg csak bírja. Bár leginkább országúton, városban lesz használva.
2019. dec. 8. 13:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Hello, én is nyugodt szívvel ajánlom a típust! Én is Peugeot tulaj vagyok, csak az egy 207-es. S teljesen elégedett vagyok vele. Az általad leírt már a facelift (1999) utáni gépjármű. Ez a motor bőven elég bele, ismerősömnek 1.6-os 90 lovas 406-osa van, teljesen meg van vele elégedve menetteljesítmények, design, kényelem, megbízhatóság, stb szempontjából. Ez egy jól sikerült típus volt, a méltán legendás 405 méltó utóda. S a "tömeg autók" között az egyik legszebb forma, mind a mai napig. Szép, áramvonalas, ék alak, kényelmes (mint általában a francia autók), jó ergonomia és minőség érzet, ajánlom tehát!
2019. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor mi az oka, hogy ennyivel olcsóbbak? Ennyit számít az alaptalan rossz megítélés is? Egy Avensis kb kétszer többe kerül pl.
2019. dec. 8. 21:29
 8/9 anonim ***** válasza:
A francia autóknak úgy mondva nincs értéke a használt autó piacon, nem a megbízhatósága miatt, illetve a felépítménye miatt, ha nem a rossz és olykor alaptalan megítélése miatt, illetve az aprób logikátlan megoldásaik miatt. Illetve az általad kinézett autó sem egy értékálló darab, mert 1.8 benzines autót nem igen vesz már senki, ilyet benzin árak mellett, mert fogyasztani fog, azért erre készülj fel. Nekem volt Peugeot 1.4 benzines autóm, illetve most 1.6 hdivel szerelt van, ég és föld a különbség, én csak dízel franciát vennék ezek után, nekem ez a véleményem.
2019. dec. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nemtudom hogy még aktuális-e de én egy Peugeot 406 1.8 boldog tulaja vagyok (2001-es), 2 éves kora óta a családomban van még ballagásra örököltem meg és megunhatatlan autó szerintem. Ami az elektronikáját illeti mindig mindenkitől azt hallottam hogy a a francia kocsiknak a legrosszabb. Érdekes módon nekem eddig még csak az elektromos ablaka (jobb első ablak),, gyengül ", működik csak lassabban húzza le meg fel az ablakot. Nekem az autó átlag fogyasztása 7.5l, de ha nem úgy használom mint egy hü*** gyerek akkor 7l.
2020. febr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!