Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen egyterűt ajánlanátok...

Milyen egyterűt ajánlanátok 2-2.5M körül?

Figyelt kérdés

Amiket eddig nézegettem

Opel Zafira Tourer

Renault Scénic


Csak 5 személyes kell.

Felesleges a 7 ülés és csak a csomagtartóból veszi el a helyünket.



#Opel #renaut
2019. dec. 8. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Zafiráról nem tudok nyilatkozni,scenicből viszont van tapasztalatom!

Aki azt várja hogy el fogom hordani mindenféle francia szarnak,mehet is tovább a következő válaszra!

Volt scenicem és grand scenicem is!Nagyon kellemes meglepetés volt amikor 7évvel ezelőtt beültem az első scenicembe (nem grand)hogy milyen jól össze van rakva az autó!Mindenhol tároló rekeszek!Még a szőnyegek alatt is vannak ilyen kis “ládák”,csomagtartója elég nagy volt.Megbízhatósági problémái nem voltak,1.9dci motor van benne,fogyasztása 6-7l között,és elég dinamikusan mozgatja a kasztnit!200000km-rel adtam el,mivel ismerősnek adtam el így a mai napig tudom mi történik az autóval,már majdnem 300ezer km van benne és mióta eladtam csak egy izzítógyertyát és egy generátort kellett benne cseréltetnie az új tulajnak,ami azért közel 300ezerrel az órájában,közel 10évesen nem nagy szégyen!

Utána következett a grand scenicem.Előnye hogy nagyon nagy csomagtartója van,1,5x nagyobb mint az alap scenicnek!A hét ülés néha jól jött,de ha nem kell akkor csak bedöntöd a a csomagtartó padlójába és volt ülés nincs ülés!Ebben 1.6dci motor volt,ez kb ugyanúgy teljesít mint az 1.9 csak kevesebb a károsanyag kibocsájtás!Ezt is 200000km-rel adtam el.Egyetlen hibája volt,hogy a motoros napfenytető kapcsolója egyik pillanatról a másikra megszűnt működni,ezt még garanciában javították!

Az új generációs scenicet csak azért nem vettem meg mert nem akartam dízelt, benzinből meg csak az 1.2es turmixmotor volt!

2019. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Partnerem és semmi probléma vele. Úgy hogy ezt is tudom ajánlani meg a Berlingót is.
2019. dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!