Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóeladást hogy oldják meg...

Autóeladást hogy oldják meg az emberek,30-ból hány komoly érdeklődő van?

Figyelt kérdés

Elképesztő, hogy mik vannak. Nem mondom ki, milyen népcsoport, de ezren írnak közülük, anélkül, hogy elolvasnák a hirdetés szövegét, az árának a feléért készpénzért vinnék el holnap. Persze üzembentartói. És nagyon nehezen lehet őket lerázni. Mégis hogy tud valaki eladni manapság az országban egy használt autót? Mennyire nézik hülyének az embert, hol van ennek a határa?

Elfáradtam.



2019. dec. 8. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Soha nem okozott gondot eladni sem személyautót sem mást (teherautó, traktor, munkagép etc.) átlag 1 idióta talált be minden alkalommal. Mondjuk általában a kínálat felső harmadában hirdetettem mindent.
2019. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezért adják be sokan használtautó-kereskedésbe az autót. Kevesebbet kapnak érte, mintha maguk értékesítenék, de van, akinek megér ennyit az, hogy nem b***ák el retek bizniszelő cigányok lerázására az idejüket és energiájukat.
2019. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 hét alatt adtam el februárban, 3 kereskedő, (közölni, hogy sose adom el 300ért a kocsim,) meg egy cigány srác hivott, cigány srác vitte, 5ezret alkudott (50-et akart), teljesen normális volt, gondolom azóta is megvan vele mert azóta nem hallottam róla
2019. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is most adtam el a kis Suzukim, sokan nem hívtak de aki link volt hogy hozd el a benzinkútra, meg hasonlók, azt NAGYON határozottan lekezeltem. Nem vagy köteles idiótákkal beszélgetni semmilyen népcsoportból.
2019. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell litánia, de írd le hogy mik a feltételek, és ne túl olcsón kínáld. Ne add el cégnek, meg üzembentartóival, se részletre. El fog menni, milyen autó?
2019. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hiába írja bele, rengeteg idióta el sem olvassa. Telefonról neteznek, látja az árat, fotókat, és már hívja.

És alkudozik mérhetetlenül pofátlan módon.

Minap is az okmányirodában egy retek volt előttem a gépjármű ügyintézésnél, volt nála vagy 10 forgalmi. Már azt hittem, elküldöm a k. anyjába, annyi ideig volt ott. Kis retek bizniszelő majom.

Mostani autóm is egy II kerületi nőé volt sokáig, de megvette egy kanibál, az úgy lelakta, hogy kb 2 hétig takarítottam a belsejét. Mondjuk nem is kért érte sokat.

2019. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én inkább bontóba vinném, vagy kiírnám, hogy c-nek nem eladó (ide ügye nem lehet leírni , de hahura igen).


Pont ezen gondolkodtunk Apuval, van egy fölösleges autónak és, hogy bontó vagy eladás és én bontót javaslok. Kicserélni a fő alkatrészeket aztán jön vissza, hogy "rossz te rasszista". Bár megegyeztünk, hogy bevásárló kocsinak jó lesz.. inkább megtartjuk, na.

2019. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!