Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford mondeo vagy Opel Vectra?...

Ford mondeo vagy Opel Vectra? 2002-es benzinesek.

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 06:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, amelyik jobb állapotban van.
2019. dec. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ránézésre mindkettő jó.
2019. dec. 9. 08:46
 3/8 anonim ***** válasza:
El kell menni megnézni.
2019. dec. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondom mindkettő latika.
2019. dec. 9. 09:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Patika
2019. dec. 9. 09:27
 6/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

És melyik tetszik jobban?

Ilyen korú autóknál már bármikor előjöhet valami hiba.

2019. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez a kettő tetszik. Nem tudom melyik a jobb. Sajnos mindkettő rozsdásodhat.
2019. dec. 9. 14:31
 8/8 NatInt válasza:
Nekem kettő is volt, mind 1,8 benzines. Fontos, hogy a 125Le verzió legyen, ne a 110-es. Nagyon megbízható és nagy autó, láncos vezérlés, amivel ha rendesen cserélték az olajat, soha nincs gond. Én 330 ezer km alatt csak egy termosztátot cseréltem benne, semmi máshoz nem kellett nyúlni. A 2004 előtti modelleknek problémájuk a szívótorokban lévő örvény csappantyúk tengelyének kikopása és csörgése, ami elhanyagolva széthullik és komoly motorkárosodást okoz. Erre figyelni kell. Főleg enyhe gázadásra hallat csörgő hangot. Kb. 300 ezer után megnőhet az olajfogyasztás, ami amúgy nem jellemző erre a motorra. Általában leragadnak ilyenkor a gyűrűk, aminek a javítása komoly motorbontással jár. Ezt viszont nem nagyon lehet észrevenni vásárláskor, úgyhogy marad a bizalom...
2019. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!