Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A második generációs Ford...

A második generációs Ford KA-ról vélemények, tanácsok, tapasztalatok esetleg,2009-től 1.2 benzines?

Figyelt kérdés
Mostanában kifejezetten 3 ajtós kis vagy maximum alsó középkategóriás, benzines, középkorú autókat keresgélek, s nagyon megtetszett a 2. gen. KA. Tudom, nagyon kicsi, de nálam éppen ez lenne a lényeg, mert majdnem 100 %-ban városban fogom használni és "öreglegény" vagyok. Megbízható, jó kis gép, mint általában a Ford-ok? Vagy felejtős, szerviz igényes? Mintha valahol azt olvastam volna, hogy Lengyelországban készült ez a széria 2009 és talán 2016 között... A Kispolski egykori, modernizált gyártósorán (??) meg, hogy lényegében az újkori Fiat 500-as technikáján alapul (??), így lényegében egy német/olasz/lengyel "keverék". 69 LE mennyire elég, néha országútra is merészkednék vele. De alig egy tonna, vagy az alatta van. Minden vélemény, infó fontos lehet. Nagyon kevés van a városunkban konkrétan ebből a szériából, talán ha 3-at szoktam nagy ritkán látni. 33 ezres város... De ha felejtős, akkor jöhetnek más alternatívák is, akár francia is, köszönettel hogy végig olvastátok...

2019. dec. 10. 08:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Totalcar: Népítélet
2019. dec. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!