Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valóban ennyire gáz kocsi...

Valóban ennyire gáz kocsi lenne egy Peugeot?

Figyelt kérdés
Vettem egy tényleg makulátlan, kevés kilométeres állapotú 406-os Peugeotot, jó áron, ismerem az előéletét, nagy problémák sose adódtak, nem kellett százezreket otthagyni a szervizben. De ijesztgetnek sokan, hogy ezek elég szar autók, megbízhatatlanok, szar francia, stb. Volt már német autóm, kellett vinni szerelőhöz rendszeresen, néha igencsak borsos ára volt, ellenben kényelmes se volt egyáltalán. Peugeotokról nem hallottam ilyesfélét, legalábbis, akiknek volt, nem számoltak be drága hibákról, inkább az elektronika, ami a gond, de ezzel én is tisztában voltam.
2019. dec. 12. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nme kell a mende mondákkal foglalkozni.

Úgy is akinek jó német autója van az nem foglalkozik a máséval, csak azok mondanak ilyet akiknek valami németből behozott hulladékja van.

2019. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha annyira "gáz" kocsi lenne, akkor már rég nem vennék az emberek. Ehhez képest évente több millió autót adnak el a világ minden táján.

Egyébként meg nézd meg a Totalcar Népítélet rovatában, hogy azoknak milyen véleményük van erről a típusról, akiknek van vagy volt.

2019. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a korabeli francia motorokkal nincs sok baj. amivel mindig baj van az a villamosság. szegények nem tudnak normális csatlakozókat gyártani, beáznak kilazulnak elégnek stb...

Ritkán látni olyan öregebb francia kocsit amin minden lámpa úgy és akkor világít, ahogy kéne :)

persze most már mennek a Valeo és egyéb francia elektronikák minden gyártmányba, ma ez már nem feltétlenül igaz.

2019. dec. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!