Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Önindító hibas kocsi beinul e...

Önindító hibas kocsi beinul e ha be toljuk?

Figyelt kérdés
2hete a kocsi nem igazan indul reggelente, tegnap pedig egyeltalan nem indult, rendeltem uj aksit beraktam jol. De nem indul meg mindig. Be indul ha be toljuk?

2019. dec. 14. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Be. Hacsak nem automata.
2019. dec. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, beindul, ha dízel akkor inkább vontatni érdemes. Gyújtást ráadni, tolni, vagy vontatni, váltó 3.-ban és ráengeded a kuplungot. Ha beugrott a motor, akkor járasd álló helyben néhény percet és azután indulj. Ehhez kell egy auto szerelő, hogy ne 2db jó akkumulátorod legyen 1db rossz indítóhoz. Egyébként a tolást-vontatást kerülni kell, nem tesz jót a hajtásláncnak és a vezérlés is átugorhat. Inkább vidd szerelőhöz egyből. Remélem tudtam segíteni.
2019. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Beindul.


Esetleg azt megpróbálhatod, hogy megkocogtatod az önindítót.


Persze ezek csak vészmegoldások, amint van rá lehetőséged, cseréld.

2019. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tekeri egyáltalán?

Átkellene először nézni hogy nem-e kontakt hiba van valahol. Utána meg levenni az önindítót és meglehet azt csináltatni, vagy kikell cserélni.

2019. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Beviz Elek ***** válasza:

"2hete a kocsi nem igazan indul reggelente, tegnap pedig egyeltalan nem indult"

Magyarul 2 hete nehezen indul, tegnap óta egyáltalán nem és új akksival sem.

Ez nem önindító hiba, kivéve esetleg ha nagyon szorul és alig teker.

2019. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Be. Nálam szervizben ez volt az első amivel próbálkoztak mert egyik percben még rendesen indult az autóm, utána hiába akartam indítani se kép se hang, semmit nem csinált. Az akku jó volt. Dízel. Tolásra azonnal indult.
2019. dec. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommenteket. A vegen nem indultbe, de oninditot kicsereltuk es minden rendben! 🙂
2020. jan. 4. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!