Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 306 gyújtåsprobléma....

Peugeot 306 gyújtåsprobléma. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Van egy 99- es peugeot 306- os 1.4 benzin autóm.Pár hete menet közben magas fordulaton gåzadásnál megtorpant. Emelkedőre is alig tudtam felmenni. Egyik reggel mentem tankolni (shell kút) megtankolok, ülök be indítózok semmi, csak kattan. Hazaszálítottuk. Mint kiderült üzemanyagszivattyú halt meg. Kicseréltük, de a torpanás nem szűnt meg. Ezután cserélve lett a map szenzor, alapjárati motor, generátor, trafó, és kapott 4 új gyertyát. A változás annyi hogy még rosszabb lett már elindulni sem tudok vele. Alapjárat jó, de ahogy a gázra lépek pöfög, a kipufogó köpködi a kormot,és lefullad. Egyedül a lambdaszondát nem cseréltük, csak megtakarítottuk. A szervízbe nem jutok el vele hogy megtudjuk mi a hiba, mert el se indul.

Tudna valaki segíteni, ötlet, tanács mi lehet még a baj?



2019. dec. 16. 10:05
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
Sosem tudtam mi értelme meg haszna van az ilyen hasraütés szerűen cserélt alkatrészekkel való "szerelésnek".......első körön legközelebb talán kezd egy hibakód olvasással meg egy rendes diagnosztikával pár ezer forintérr!Valoszinüleg többre jutsz majd vele,mint egy generátor cserével......
2019. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet de a generátor az biztos nem csinál ilyet. Kikell olvasni.
2019. dec. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A generátor tavaly halt meg. A map szenzor meg az ac pumpa csere után. Nem hasraütés szerint cseréltem.
2019. dec. 16. 11:09
 4/5 anonim ***** válasza:

" A generátor tavaly halt meg".

A többi hiba meg pár hete menet közben kezdődött.

Felesleges ezeket össze mosni, kavarni.

2019. dec. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 D. Brasco ***** válasza:

"Nem hasraütés szerint cseréltem"


Na,mert akkor mi alapján???

2019. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!