Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül ma egy 2001-200...

Mennyibe kerül ma egy 2001-2003as átlagos állapotú 1.6os benzines skoda octavia?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy nem lehet benne 300e km vagy több. Hanem mennyi az a pénz, amire azt mondjuk, hogy oké? Láttam egészen 200e-től 800e-ig. Nyilván a 200-400e kategória gyanús, feltételezhető, hogy baja van a kocsinak. Én a 600e árkategóriára gondoltam. Reális-e az elképzelésem, hogy ilyen pénzért elvárható egy normál minőség?
2019. dec. 16. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
600 ezerért elvárható, hogy ne essen szét az első kanyarban. De hogy most azért ennyi, mert tényleg viszonylag egyben van a kocsi, vagy azért, mert nagyot akar kaszálni az eladó, nem tudhatjuk.
2019. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ez szubjektív..

Vettem már olcsó pènzèrt olyan autót aminek különösebb baja nem volt de drágán is lehet hulladèkot vásárolni.

Rokonom mikor autókupec korszakát èlte rengeteget segítettem neki. Volt hogy azèrt lett olcsó egy autó mert vállalhatatlan neve volt a tulajnak ,volt olyan is hogy rendes autó árán akartak eladni egy hengerrel újrafestett hulladèkkupacot. (Ami kèpről nem is volt feltünő)

Egy biztos esőbe sötètbe nem szabad autót venni!

2019. dec. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!