Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet alkudni egy autó árából...

Lehet alkudni egy autó árából egy használtautó kereskedésben, ha a rendszáma alapján kiderül, hogy törött volt?

Figyelt kérdés
A Carvertical.hu oldalán az autóról az is kiderül, hogy melyik országban használták, volt-e balesete és milyen kilométerállással rendelkezik, hogy ne csaphasson be egy tisztességtelen eladó.
2019. dec. 16. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Lehet. Aztán, hogy az eladó elfogadja-e az ajánlatodat, az már rajta múlik.
2019. dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rengeteg pozitív véleményt olvastam az interneten a Carverticalról, az autókereskedők is használják már?
2019. dec. 16. 23:43
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Eleve rossz kezdés kajfer ami romot árul . Kva jól keresnek ezek a tetvek . Tegnap haver 1,6 Toyota Corolla gyari allapotút vezetett szkönyves 700 ezerért hirdette . AAA nepper felhívta hogy ad érte 450 ezret , el lett hajtva de 2szer újra kereste változatlan gyatra vételárral ...
2019. dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg egy nagy fos ez a carvertical. 5000 Ft-ért kiírta az autó típusát.
2019. dec. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még akkor alkudnék ha nincs össze törve, valamennyit biztos lehet.
2019. dec. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Reklamozod a céget, a kérdésnek más célja nincs
2019. dec. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem a Carvertical nem fos.


Károly

2019. dec. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kiderülne egy autóról, hogy törött volt, akkor nem alkudnék, hanem keresnék egy másikat, ami nem volt törött.
2019. dec. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!