Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lezárhatnánk az E10 kérdéseket...

Lezárhatnánk az E10 kérdéseket? Itt egy online kereső, ami kiadja a választ

Figyelt kérdés

[link]


megnézed, hogy a kereső szerint bírja e a kocsid az E10-t, ha nem, raksz bele prémium üzemanyagot és nem írsz ki róla kérdést, hogy bírja-e a kocsid.


2019. dec. 17. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan átugorhatod az ilyen kérdéseket, ha nem vagy rájuk kíváncsi.
2019. dec. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
55%

Ezt a kerdest nem tudod már csak ennyivel lezárni,tekintve higy olyan szintü pánikkeltés van már ezzel kapcsolatban,mintha maga az armageddon készülne eljönni!

A bús parasztnak bedobták a gumicsontot.....van mit rágni......meg aggodni hogy mi lesz ha az új benzin tönkretesz majd évek múlva egy 120forintos O gyűrűt valahol......az most lényegtelen,hogy 3éve olaj sem.volt cserélve az autóban,a karbantartást meg a rendszeres szervízt csak hírből ismeri a gép,a küszöbbel homokat lehetne szitálni mert olyan lyukas-rohadt.....de most a nagy emberek/az állam/a benzinlobbi/soros stb stb most direkt tönkre akarja őt tenni meg ellehetetleníteni a swifttel a teszkóba való bevásárlást.....

2019. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Természetesen, a kedvedért majd csak arról fogunk kérdezni, ami neked tetszik, Pistike.
2019. dec. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre vártam Jancsi fiam.
2019. dec. 17. 10:40
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

D. Brasco eleven példa arra aki csak azt gondolja, hogy akinek régi autója van az nem foglalkozik vele. Pont ezért szívja meg az aki nem vesz újat mert nincs rá, viszont tökéletes állapota van.


Eddig nem értettem miért van lepontozva Brasco, most már kezdem érteni..


De én nem pontozok le senkit.

2019. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 D. Brasco ***** válasza:
22%
Kicsit túlmisztifikáljátok ezt az egészet de legyen.......minden esetre majd szóljatok,ha a kocsitokban BIZONYÍTHATÓAN az E 10-es benzin miatt tönkrement valami........
2019. dec. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Akkor utoljára hadd kérdezzem meg!


Az én kocsimban kárt tesz az E10????

És a motorjaimban?

2019. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!