Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 C6 2. 0 TDI tapasztala...

Audi A6 C6 2. 0 TDI tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egy 2005-ös Audi A6-ot szeretnék venni.

Mire figyeljek oda. Mik típushibái?

Nem akarok egy pénztemetőt venni. Egy 2006-os A4-em volt 2 évig, nagyon meg voltam vele elégedve, keveset költóttem rá.

Csak 2.0 tdi jöhet szóba. Tudom kicsi motor nagy karoszéria, de nem versenyre fogom használni. Max ha lustának érzem akkor kap egy stage 1-et 170-180 lóerőig.

A családba nincs senkinek ilyen autója. Nem egy mai darab. Szabad ilyet venni, vagy az életemet is ráköltöm?



2019. dec. 20. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves prémiumautó valószínűleg megjárta már a Holdat. Ilyet nem azért vesz az ember, hogy kijárjon hétvégente a telekre. Szerintem inged-gatyád rá fog menni, de te tudod.
2019. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebből vennék egy 4-500e km-est,igazi szervízkönyvvel alaposan átnézetve,azért ennyi km-rel mert egy ennyi kilóméteresre már valaki ráköltötte a fél életét és nem neked kell majd!
2019. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3.0 tdi van 2011-óta. 357 ezer km-mel vettem a cégtöl ahol dolgozok,szinte az összes kilométert én tettem bele,most 570 ezer van benne.A kocsi előéletét végig ismerem és ezalatt a kilométer alatt nem sok baja volt,egyszer robbantam le vele,amikor nem indult be,arra már nem emlékszem mi volt a kiváltó ok,mert még nem én birtokoltam és nem én intéztem a szervízt...Amúgy egyedül a váltót kellett felújíttatnom nemrég 350 ezer forintért,de amúgy a motor a futómű a kasztni még érintetlen.Az én tapasztalatom az,hogy,ha rendbe van tartva akkor egy nagyon tartós kocsi,és nem nagyon érződik rajta a kor,a kilométer,és az elhasználódás se.Viszont azzal számolj,ha ezen bexarik valami akkor egy ilyen 300 ezres költségbe bármikor belefuthatsz,de szerintem megéri...
2019. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!