Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ilyen nők hogy tudnak...

Az ilyen nők hogy tudnak elvezetni ilyen sportautókat?

Figyelt kérdés

Pl Kálmán Szilvi, Vajnáné Tímea stb kitartott /luxuspros../ háziasszonyok, 500-700 lóerős autókat vezetnek.


Vagy könnyű ezeket a merci, lambókat vezetni ha be van nyomva rajtuk minden ESP stb?


Én férfiként, jó sofőrnek tartom magam, de paráznék először egy ilyen autót vezetni :D



2019. dec. 23. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Az autók hülyebiztosara vannak építve. Ahogy írod az elektronika megvédi őket.
2019. dec. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőként 3 éve van jogosítványom (és még fiatal sem vagyok) Nincs rutinom, még ennyi év után, is óvatos, félig kezdő sofőrnek tartom magam. De volt alkalmam aston martint vezetni. Imádtam, és igaz nagyon gyors kocsi, de ugyanolyan biztonságban éreztem magam, mint a saját volvo kocsimban. Mondanám, hogy könnyebb vezetni mint más autót, de sok összehasonlítási alapom nincs, mert eddig csak volvot vezetek.
2019. dec. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy jó koenigsegget lepadlóznék azért ;)
2019. dec. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Miért ne tudnák elvezetni. Van nagyon sok taxis nő, sőt kamionos nő, asszony.

Biztos vagyok benne hogy egy kamionnal sokall nehezebb dolgozni, mint ezekkel autókázni csak.

2019. dec. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelező padlógázon járni ezekkel sem
2019. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel nem nehezebb vezetni, mint egy átlag utcai autót. Annyi, hogyha jobban nyomod a gázt, jobban megindul.

Hirtelen gázadáskor persze kipörögne a kerék és az árokban kötnének ki, de ettől megvédi őket a kipörgésgátló.

2019. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
ÉRzek a kérdésedben valami hihetetlen taplóságot. Felsőbbrendűség érzést a szakmunkásépzős tidásodra. Lenézést a Npkkel szemben. Olyan ordas patkány vidéki fideszparasztságot.
2019. dec. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira hülye pi*sák azért :) Bár valóban nem nehéz ilyen autókat vezetni, azért komoly odafigyelés igényel.
2019. dec. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!