Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault laguna 2006 1.9 dci...

Kmim88 kérdése:

Renault laguna 2006 1.9 dci indítókártya nem nyit, nem zár mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Víz nem érte, leejtve nem volt. Azt hittem elem probléma de cseréltem benne és még mindig nem működik. Sajnos ma már nem kaptam sehonnan sem segítséget, és bezárni sem tudom az autót. Valaki tudna hasznos infót? Esetleg hogyan tudnám így bezárni a kocsit?

2019. dec. 24. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg van az indítókártyában egy sima, kihúzható kulcs az ilyen esetekre. Legalább is, Megane-nál így van. Majd ezzel a hagyományos értelemben kell bezárni.
2019. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pótkártya is megvan amúgy?
2019. dec. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2019. dec. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 subrette ***** válasza:

Bezárni úgy tudod, hogy az első ajtókat becsukod, majd a hátsó ajtón benyúlva a két első ülés közötti gombbal bezárod a központi zárat. Ezután becsaphatod a hátsó ajtót. Figyelj, hogy a kártya nálad legyen, mert így be lehet zárni a kártyát az autóba.

Ha a kártya nem javul meg, Renault szakszervizben tudsz újat rendelni. kb. 40 000 Ft, ha az autóban a kártyaolvasó rendben működik. A kártyaolvasó sajnos típushibája ezeknek a Lagunáknak, ha cserélni kell, az > 100 000 Ft.

2019. dec. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat. Sikerült bezárni. Úgy néz ki hogy új kártyát kell csináltatni.
2019. dec. 28. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!