Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Gartner-nek melyik részlege...

A Gartner-nek melyik részlege jár keletre?

Figyelt kérdés

Vannak fent videók ahol hűtős Gartneresek Grúziában meg Irakban meg minden felé járnak ahova normális cégek itt Ny-euban nem. Úgy tudom a Gartnernek magyar részlege van csak (ahol már szerbek vannak jóformán csak), ők járnának ezeken a területeken? Vagy van esetleg valami keletibb részleg, mondjuk Román, és ők?


Az autók osztrák rendszámosak, de az ablakban lévő névtáblán ciril betűkkel van felírás. Hogy is van ez akkor most pontosan? :D



2019. dec. 25. 09:17
 1/5 A kérdező kommentje:

ja elfelejtettem a videót belinkelni:


https://www.youtube.com/watch?v=1aUqb2mVP9s

2019. dec. 25. 09:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen indegy hogy melyik részleg, mert ha oda akrsz menni dolgozni, akkor jobb ha felhívod őket és megtudsz beszélni velük mimdent.
2019. dec. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tartályos jár keletre meg néha a hűtős görögbe
2019. dec. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tesssék most van felvétel, a többi rajtad múlik.

[link]

2019. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a gartner mindig hirdet, de eszem ágában sincs odamenni. Csak kíváncsi voltam, hogy kik járnak keletre vagy hogy járnak-e még.
2019. dec. 27. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!