Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószalonban képet?

Autószalonban képet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma van a szülinapom és az az őrült ötletem támadt, hogy mivel a Maserati GranTurismo az álomautóm, benézek a Váci úti szalonjukba és megkérdezem, hogy egy képet csinálnának-e velem a járművel, ajándék gyanánt. Sokat jelentene. De vajon benne lennének vagy van valami féle szabály ami tiltja ezt? A kulturált válaszokat előre is köszönöm! Boldog ünnepeket mindenkinek!

2019. dec. 25. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog menni, ők is zárva vannak karácsonykor.
2019. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem semmi akadálya.

Egy próbát megér, max elhajtanak.

2019. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Lehetőleg mutasd meg a személyidet is nekik hogy hihető legyen a dolog!


Ebben az esetben legalább esélyed van rá!

2019. dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaaj, elfelejtettem, hogy nem most gondoltam. Holnap én is melózok szóval nekem sem jó. Elvileg pénteken nyitva lesznek 9-től 18-ig, és pénteken szabad leszek. A személyi igazolvány jó ötlet, köszönöm. Hát igen, odamegyek és ha nem lehet akkor már körbenézek max ha már ott vagyok :)
2019. dec. 25. 22:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki potenciális vevőnek szerintem nem nagyon fogják engedni.
2019. dec. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Ez erősen az éppen akkor ott dolgozó értékesítő kedvétől fog függeni.

Nem tudok olyan szabályról, ami tiltaná a bemutatóautók fotózását, főleg ha erre előzetesen szóban engedélyt is kérsz. Viszont ha egyértelműen és nyíltan nem vételi szándékkal teszed, csupán kvázi szórakozásból, akkor csak feleslegesen feltartod az ott dolgozókat. Ha az éppen akkor ott dolgozó értékesítőnek nincs sok dolga, unatkozik és jófej is akar lenni veled, akkor megengedi. Ha nem, mert csak bal lábbal kelt aznap és rossz kedve van, akkor nem. Kétesélyes a dolog.

2019. dec. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Németországban elég szar öltözetben (lászott hogy csóró vagyok) bementem a szalonba, és ott csorgattam a nyálam az SLS AMG-re meg az S63 AMG-re. Már jött is az eladó, majdnem húztam fel a nyúlcipőt, errefel mosolygova kerdezi, hogy szépek ugye? :D Még ő csinált végül képet a telefonommal, majd fapofával leléptünk, ajánlatkérés nélkül. Nem volt meglepődve, de kedves volt nagyon :D
2019. dec. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

igaz, hogy en kulfoldon elek, itt biztos mas az emberek hozzaallasa a dolgokhoz, de en mar tobb tucat fotot csinaltam kulonbozo szalonban

tobbszor be is ultem a kocsiba es olyanra is volt pelda, hgy be is inditottuk a kocsit

meg a motortetot is felnyitottam mert latni akartam (lany letemre) a monster szivet :D (Nissan GTR)

2019. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!