Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket lenne érdemesebb...

Melyiket lenne érdemesebb venni? Mitsubishi Colt CZT 1.5 turbó vagy Ford Fiesta ST150

Figyelt kérdés
Mind a kettő 2006os a fő szempont csak is az hogy megbízható legyen és ne kelljen állandóan szervizbe hordani
2019. dec. 27. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hello, én is pont ilyen Colt Czt Turbo-kat nézegetek a hahu-n és terepen is, az egyik kedvenc típusom. Így én a Mitsubishi-t venném a kettő közül, megjegyezve, hogy a Fiesta is egy nagyon frankó kis gép, de talán a Colt még megbízhatóbb.
2019. dec. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyenek voltak az eddigiek amiket megnéztél? Esetleg a körmendi pirosat láttad?
2019. dec. 27. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy fekete optikai tuningos dunakeszi-i Colt Czt-t láttam, azt hiszem 2006 vagy 07-es. A körmendit nem láttam.
2019. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg volt egy ezüst színű Győr Moson Sopron megyei is de az már elkelt. Azt csak kívülről tudtam meg csekkolni, a dunakeszis tulaj elvitt egy két körre is, durva, mekkorát tud tolni az a motor... Nemhiába na, kis autó és 150 lóerő...
2019. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mitsubishi Colt CZT 1.5 turbót, mert menő, és nem olyan gyakori.
2019. dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!