Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Virago xv 535 karburáto...

Yamaha Virago xv 535 karburátorain-Mi a feladatuk ezeknek az alkatrészeknek? Link: kepkuldes.com/image/hLmKFZ kepkuldes.com/image/hLm2nR

Figyelt kérdés
A múltkor, egy pár hetes állás után a motorom egyáltalán nem indult be.Karburátorra gyanakodva leszereltem , kitakarítottam, felraktam , el indult.A probléma az hogy a képeken látható alkatrészeket, (membránt) az egyes karburátorról nem tudtam leszedni, mert a gázbowden vezető kerekének csavarjai kinyithatatlanok voltak egyszerű csillag csavarhúzóval , így azt nem is erőltettem tovább . A fúvókát kitekerve a vákuumkamra széléből , látszódott hogy a membrán által mozgatott szelep teljesen fekete, szennyezett. Tehát az alkatrészek pontos megnevezésére lennék kíváncsi, illetve hogy mi a feladatuk. Most az nem lényeg hogy beindul a motor vagy nem .A másik alkatrészre is kíváncsi vagyok, amikre az egy-egy kábel megy.A lényeg az egészben hogy ilyen fajta (CV) karburátort még nem szedtem szét , és szeretném javítani , de anélkül hogy nem tudom hogy mi a neve , meg a feladata az alkatrésznek úgy az elég nehéz.Gyakorlatilag ennyi erővel a véletlenen is múlt hogy jó lett. A segítő válaszokat előre is köszönöm!

2019. dec. 27. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális linket tegyél fel.
2019. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó vóna egy megnyitható link, hé.

Vagy beírod a keresőbe, hogy Yamaha...carburetors, parts (Alkatrészek, robbantott ábra) Aztán kiírkálod az alkatrészek neveit, majd egyesével beírod a google fordítóba. Én így tanultam meg a motorom összes alkatrészét, szerelését, karbantartását.

2019. dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Íme a két link azoknak az életképteleneknek, akik nem képesek kijelölni és jobbklikkel nyíló menüből megnyitni, esetleg kopipésztelni:


[link]

[link]

2019. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ilyet mint az első még életemben nem láttam, de itt azt írja valami levegő gyorsító szelep

[link]

A második, meg csak ennyi, nem véletlen egy kar mozgatja ki be azt a kis pöcköt, mert nekem elsőre úgy tűnt mintha a szívató lenne.

2019. dec. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, szóval utánanéztem azért a dolgoknak én is. AZ első kép a membrán arra hivatott hogy motorfék közben ne durrogjon vissza a motor, tehát többlet levegőt enged be egy fúvókán keresztül. Nem én jöttem rá okosoktól kérdeztem. A második kép pedig a karburátorok fűtése.Hogy minek kell fűteni , kérdés jogos de nem dísznek rakták oda. Nagyon köszönöm még egyszer a válaszokat.
2019. dec. 30. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!