Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS segítségre lenne szükségem...

Lezli63 kérdése:

SOS segítségre lenne szükségem, van egy 2001. évjáratú peugeot 206.2. 0 diesel kis ördögöm. Szeptemberben megadta magát a kuplung szerkezetem és 2 fokozatban próbáltam hazaérni amikor is a motor fogta magát és előjel nélkül lefullad, de miért?

Figyelt kérdés
Azóta sem tudtam sem én sem 2 autószerelő beindítani és ez elég komoly probléma. Üzemanyagszivattyú jó és működik,3 éve volt komputer cserélve benne ( igaz nem a drága eredeti, csak egy utángyártott ). A nyál állítólag nem jut tovább a mag. Nyomásútól holott az állítólag jó! Előtte semmi nem utalt arra hogy megálljon s ne induljon! Még csak meg sem röffen, csak teker! Kérdés vajon mi okozhat ilyen hibát s hol keressem annak megoldását. Létezhet-e hogy a lambda szonda okoz ilyen problémát? B. U. É. K. Lezli

2019. dec. 30. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

rátettem a kezem a képernyőre....


küldöm a delejt(ha te is mondod velem akkor az segít)



Műűűűkóóódj


jó már?

2019. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha rákötnétek számítógépre , biztos megmutatná hogy mi a hiba.
2019. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi Lezli, neked is Buék :)
2019. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszi a hozzászólást erre sajnos nem tudok válaszolni hogy megnézte-e a szerelő diagn.műszerrel, mert kb. 1 hónapig volt nála s utána meguntam hogy semit nem tesz és elhúztam haza.Jelenleg nem tudom semmilyen szerelő környékére sem eljuttatni.


Jelenleg annyit tudok hogy ha nyálat kapnak a hengerek akkor bepöccen.


Állítólag megnézte és állítólag a nagynyomású hiba jött elő, de itt megállt a történet amikor kiköhögte hogy fingja nincs miért nem indul, de kb 150-200e ft. amiért szétszedi és összerakja + az anyagköltség. No ekkor küldtem el a p...... !


Megvettem hozzá egy nagynyomású szivattyút-ami köszöni szépen bent pihizik a kocsiban.A szerelő ( én totál laikus vagyok) a magasnyomású 2 szelepét lecserélte gyári újra de ekkor sem történt semmi változás.


Jelenleg szeptember közepe óta szívok vele és nagyon kéne a kis autó, de ár-érték arányban sajnos nekem rentábilis az ilyen összeg egy 18 éves kis oroszlán javításához.


Ami kicsit furcs hogy 2 hónappal előtte volt olajcsere+összes szűrő csere benne. Ebből kiindulva talán totál dugulás nem hinném hogy előfordulhat.


Mindenesetre köszönöm a hozzászólásodat, ha van még valami építő ötlet szívesen olvasnám.

2019. dec. 31. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!