Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebben a kit-ben (hirdetésben)...

Ebben a kit-ben (hirdetésben) mi a csapda?

Figyelt kérdés

Találtam egy ilyen KIT-es cuccot: [link]



Jól értem hogy igazából minden benne van,illetve a hajóztatás ingyenes? Elég érdekes pedig ezek a lényegében segédmotor kit-ek Magyarországon 50-nél kezdődnek.


2020. jan. 1. 06:05
 1/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Rendeld meg és kiderül... Nem nagy bukta az ára... Ha még frankó akkor rendelést még párat és eladhatod...
2020. jan. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ha egyszer megérkezik végre a paypalom-ra a pénz,tuti kipróbálom :D mondjuk nem eladásra csak kipróbálni jó lenne,mindig érdekeltek ezek a kit-ek csak iszonyú drágák.
2020. jan. 1. 07:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk kicsit csapdaszagú a dolog :D
2020. jan. 1. 07:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Volt már régebben 1 dolláros pulóver és senki nem kapott.

De megpróbálhatod.

2020. jan. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az eladó értékelései elég gyanúsak. Véletlenül majdnem mindnek 1 vagy 2 értékelése van. Gondolom csinált egy tucat fiókot, hogy legEn értékelése.
2020. jan. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most nézelődtem ebay-en hát nem 1-2 ilyen "eladót" találtam ez azért durva.
2020. jan. 1. 08:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg fotókat, mert a kész kerékpáron nem olyan motor van mint külön.
2020. jan. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kerékpáron a 2t verzió van, bár neked ennyiért az is ajándék lenne, ha elküldené. A képen már 4t verziót mutogat.

Szerintem nem fogod sosem kézhez kapni, majd eljátssza, hogy ő már pedig elküldte. Ha sokáig erősködsz akkor nagy eséllyel visszaadja az árát a paypal. Rendeltem már labortápot 2 éve 10 dollárért, azóta is várom, de a pénzt vissza adta legalább.

2020. jan. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!