Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes W212 E200-ról van...

Mercedes W212 E200-ról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Katalógusadatokat, népitéletet olvastam :)

2020. jan. 1. 21:43
 1/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Akkor mindent tuc-tuc+
2020. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fél éve vettem egyet! Az enyém 2013-as és taxi volt, 500 ezer van benne, de olyan, mint egy új... Vagy nagyon vigyáztak rá, vagy alapból ilyenek ezek vagy nem tudom, de egyben van! A 136le viszont vészesen kevés! Nekem most van rajta egy gyenge chiptuning olyan 10%-kal tud többet, de ez se segít sokat a helyzeten... Nem azt mondom, hogy nem bír felmenni a dombon, vagy nem bírja az autópályát, vagy nem lehet vele előzni, de nem dinamikus, kifejezetten lomha, és ami a legrosszabb, hogy hiába pörgeted neki fordulaton se lesz erősebb...


Fenntartás:Amikor megvettem 190 ezerért az összes olaj, meg minden cserélve lett azóta semmi, hétezer kilométert mentem vele, de bírja...


őszinte véleményem:Ha a lomhaságtól eltekintünk egy csendes, kényelmes, és gyönyörűszép német felső-közép kategóriás kocsid lehet a bmw f10 vagy az a6 c7 árának feléből...Ha reprezentatív célokra kell arra is jó, de, ha csak használni arra is...

2020. jan. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi kettes a véleményt. Hasonlókat tapasztalok, extra lomha és nagyon tartós beltér. Városi fogyasztással nem vagyok megelégedve (10-12 liter Bp belváros).
2020. jan. 2. 09:04
 4/4 anonim válasza:
2/3 nem tudom mennyire aktuális még, de a 170 és a 136 lovas ugyan az a motor csak más szoftverrel, amit kifejezetten taxinak gyártott a merci, azt direkt lefolytotta a gyártó, hogy jobban bírja a strapát.Rá kell tenni a 170 lovas szoftverét, és probléma megoldva.
2023. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!