Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Senic mennyire megbízh...

Renault Senic mennyire megbízható? 400ezerig néztem.

Figyelt kérdés

Ja, tudom, én is tórzulok itt a közlekedés topikba és csak az új autó a jó, nem fogok regényt írni, lényeg egy utolsó csóró senki vagyok akinek már fáj beleülni a Swiftbe, szétrázza a hátam meg úgy 130 kiló felett nem is bír el az ülés. (Na meg az e10 benzin :D )


Nézegettem kényelmesebb autókat, népitéleten olvasgattam, de alakinek bejött másnak nem. Ez olyan mint a Swift, nekem bejött, ismerőseim meg írtóznak , és inkább F Astráznak.


Tudom, a fogyás olcsóbb,de ki nem eszik meg egy pizzát ha ügyesen el tudja készíteni? Na ügye.


1.4 16 szelepes és 1.6 8 szelepes kandikál ilyen árban a kínálat alján. Melyikkel merjem megvenni? Ja igen, és a klíma a fontos, az legyen visszaváltani meg nem szégyen.


2020. jan. 1. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyikkel se vedd meg, a vételár többszörösét is ráköltheted. Inkább kényelmesebb üléseket vegyél a Stiftbe.
2020. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
400ért? Semelyiket...
2020. jan. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Megbízható is lehet, aranyhalat is lehet fogni három kivansaggal
2020. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van autó szerelő ismerősöd aki vállal baráti áron akkor vedd meg!
2020. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt Scenic-em (Scenic II). Kényelmesnek kényelmes volt még hosszabb utakra is, igazából szerettem. Viszont elég szar volt szerelni rajta bármit is, ami a motortérben van, mert átkozottul össze van zsúfolva benne minden. Egy izzócsere is vállficammal jár és a légszűrő cseréjéhez se árt, ha türelmes az ember. Ha mellette döntesz, inkább az 1.6-ot válaszd, mert az 1.4 kevés lesz ehhez a kasztnihoz.
2020. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!