Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autót más színre legálisan...

Egy autót más színre legálisan át lehet papírozni?

Figyelt kérdés
Van egy w212-es mercim,sajnos taxi volt és vajszinű...Át szeretném fóliáztatni szürkére,van is aki vállalná,de a papírozás részével nem vagyok tisztában.Ma voltam a lakóhelyemen lévő okmány irodában,de nem tudtak kielégítő választ adni...Valaki csinált ilyet?Meg lehet ezt csinálni legálisan?Ha meg lehet akkor mennyibe kerül és milyen procedúrával jár?A válaszokat köszönöm!

2020. jan. 2. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Akinek a dolga intézni, az nem tudja a kormányablakban?



[link]

2020. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Kormànyablakban nem tudják? Van ez ig...Én sem tudom Pistikét megtanítani a guruló atfordulas előre nevezetű talajgyakorlati elemre... Aztán mégis megkapom a fizetésemet...
2020. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legutóbbi műszaki vizsgán megállapították, hogy a 14 éves autóm nem sárga, ahogy a nyilvántartásban új kora óta szerepel, hanem barna (egyébként bézs). 15 napon belül kormányablak, forgalmi és törzskönyv csere. Szerencsére mivel a hatóság "tévedett" 14 évvel ezelőtt, ingyen.


Valószínűleg neked el kell menned egy soron kívüli műszakira (20-25e), ott a vizsgabiztos éles szeme megállapítja az új színt, feljegyzi az adatlapra, annak alapján kell új forgalmit és törzskönyvet kérned (ha jól emlékszem, 7e + 7e, de nem vagyok benne biztos).


Amúgy a fóliás szaki biztosan ismeri a pontos ügymenetet, szerintem tőle érdeklődj!

2020. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi van most a forgalmiban?


Mert nekem is vajszínű a mercim de az van a forgalmiban, hogy "SZÜRKE".


Szóval én simán átfestethetném szürkére, nem kellene új forgalmi.

2020. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem sárga van sajnos beírva...Bár szerintem a fehérhez több köze van...A fóloás szaki sajnos nem tud semmit ő azt mondta felhív majd régi ügyfeleket és megkérdez ezt-azt,de sajnos még nem hívott...
2020. jan. 2. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!