Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2db új gyári honda alufelnit...

2db új gyári honda alufelnit mennyiért lehet eladni?

Figyelt kérdés
Van 2db gyári honda alufelnink ami üvegasztalnak volt használva. El szeretném adni csak nem tudom mennyiért. Használtan láttam szettbe 20-30ezerért míg halottam olyat hogy darabja lehet ennyi mivel új. Mit gondoltok?

2020. jan. 5. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha lenne 4db-od, akkor el is vinnék ennyiért. 2db-ot nehéz lesz eladni. Gondolj bele, ki az aki csak az egyik oldatra tesz pl alufelnit, a másik oldalon pedig másik kerék van? Annak lehet jó, akinél két felni annyira megsérült, mondjuk egy balesetben hogy javíthatatlan, kuka.

Nem mindegy, hogy milyen és mikori típushoz való. Ha valami régi 20 éves Hondához való, az nem épp növeli az árat. Az sem mindegy milyen méret.

2020. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem teljes szettet nagyon nehéz, ha 4db-ot adják 20-30.000-ért akkor örülj, ha 5000-ért elmegy darabja
2020. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!