Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 407-rol Kinek mi a...

Peterszondavid kérdése:

Peugeot 407-rol Kinek mi a véleménye tapasztalata?

Figyelt kérdés

Most szeretnek vásárolni egyet hogy kinek mi a véleménye

Meg mi a hibái ?


2020. jan. 5. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen céges autóm volt az előző munkahelyemen. Megbízhatónak mondanám, 20 ezer kilométernél kaptam meg, és 210 ezernél adtam le. Addig nem volt semmi komoly hibája, a kötelező szervizeken kívül egyszer kellett a légkondijával babrálni valamit. Hogy 200 vagy még több ezer kilométer után mennyire megbízhatóak, azt nem tudom. (Amúgy vezetni a világ legunalmasabb dolga volt. A-ból B-be elmenni el lehet vele, de ha te is olyan típus vagy mint én, akkor nem ajánlanám. Nekem egy kész szenvedés volt vele közlekedni. Annyira steril, ingerszegény autó, hogy volt hogy világos nappal elaludtam benne a piros lámpánál. Aki le tud ülni egy székre, és 1 órán keresztül bámulni maga előtt a falat, úgy, hogy nem őrül bele, az szerintem simán meg tud barátkozni a szóban forgó autóval. Más különben szerintem felejtős.)
2020. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A többi autót ilyen vezetni, nem csak ezt. Egyébként jó autó.
2020. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!