Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Látásjavító szemüveg éjszakai...

Látásjavító szemüveg éjszakai vezetéshez, vélemény?

Figyelt kérdés

Engem kevésbé zavarnak az esti fények, de nejemet annál inkább. Főként szürkületkor nem szeret vezetni, mert valamiért zavarják a fényviszonyok. Nehezen magyarázza meg az okát. Egy ilyen szemüveg javítana a helyzeten? Használtatok mér ilyet, ha igen, melyik márka, típus vált be? (olyan kellene, amit rá lehet venni a normál szemüvegre, vagy rá lehet csíptetni)

2000 forintól a csillagos égig lehet kapni.



2020. jan. 9. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat segíthet. Apukám sose ment nélküle esti útra, és engem is zavar. Feleségednek kék a szeme esetleg? Azt vettem észre, hogy akiknek kék, érzékenyebbek lehet. Ez csak hipotézis, nincs bizonyítékom rá :)


Sajnos markában nem tudok segíteni, de ökölszabály gondolom itt is, hogy ne a lgolcsóbbat, mert az gagyi, de ne is a legdrágábbat, mert az meg nem tud annyival többet. Én valahol az alsó középkategóriában nézelődnék. 5-15 ezer forint között talán.

2020. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmikép se a 2-3e forintos kategóriát nézd, mert ezek mind azok a kínai szutykok amit aliexpressen is megkapsz 500 forintért és semmit sem érnek, plusz rendkívül gagyin vannak összerakva, gagyi anyagokból. 10e forint feletieknek lehet már érdemi haszna, amit rendes optikusok árulnak, a többi pénzkidobás.
2020. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!