Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés
Curseflame nevű felhasználó kérdése:

2008 Yamaha YZF R125 vagy 2015 Honda CBF 125?

Nagyjából 6-7 száz ezer Forintom lenne A1-hez motorra.

Nekem jobban tetszenek a naked motorok, de az R125- nek hátul is tárcsafékje van, 11 helyett 15 lóerős, stb.

A CBF viszont 7 évvel fiatalabb.

Szerintetek melyiket vegyem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: A1, motor, Yamaha, Yamaha R125, CBF, jogosítvány

jan. 9. 15:31  Privát üzenet  

A válasz
Nyakasparasztgazda nevű felhasználó válasza:

Én a cbf T venném mert kényelmesebb

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 9. 15:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Honda Dio-ba milyen motorblokk van -azon kívül hogy fekvőhengeres?
Milyen túramotorokat ajánlatok? Személyes élményekre, tapasztalatokra is kíváncsi vagyok!
Melyik a jobb, megbízhatóbb motor? Yamaha jog vagy Honda dio?
Mennyire rizikós 30+ éves sportmotort venni?
Nagymotor fenntartása?
Motort szeretnék vásárolni 125ccm . Eddig 3 motort néztem ki: Honda cbf125; Yamaha ybr125;Yamaha dt125. Viszont a problémám az hogy 189 cm vagyok, nem vagyok benne biztos hogy a...

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!