Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 6-os elektromos ablak...

Robirobi26 kérdése:

Golf 6-os elektromos ablak saját magától le ereszkedik mikor be zárom az autót idáig 3 szor történt meg mióta megvan az autó mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Fél éve van még az autó

2020. jan. 11. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Valami kontakt hiba... ezek nehezen megkereshető dolgok.

Nekem az Octavia egy időben csinálta azt, hogy havonta kb. 1x mikor felhúztam az ablakot, félútról visszafordult és lement. Szándékosan persze nem lehetett előidézni egyszer sem, aztán tavaly nyáron fogta magát és elmúlt, azóta nem csinálja.

2020. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is ritkán csinálja eztet de szeretném a hibát megoldan
2020. jan. 11. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Ehhez olyan szakember kell, aki ismeri az adott típus elektromos vezérlését
2020. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyárilag tudja az autó ezt a funkciót, de normálisan 5-10 másodpercig kéne nyomni folyamatosan a gombot, hogy leengedjenek az ablakok. Nos nálad valami kontakt, vagy egyéb hiba miatt már egy egyszeri gombnyomásra is lemennek az ablakok.
2020. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az ajtóba lehet a hiba vagy hol keressem ???
2020. jan. 11. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!