Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan problémám lenne Ha...

Marshall28 kérdése:

Olyan problémám lenne Ha astra 1,7Cdti gyertya bele volt törve kiszedték nehezen indult fekete füst kíséretében. A probléma fent áll most is nehezen indul izzito relénél egy szurke kábel szakadt.3gyertyabol 1 izzit csak. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem csinálod meg a vezeték szakadást és izzítani kellene mindegyiknek.

Az miért van elszakadva?

Az izzitó gyertya biztos hogy jó mindegyik?

2020. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pénteken voltam ürömön eredeti gyári gyertya ment bele 1 bele volt szakadva kivette hengerfej levétele nélkül olaj csere is volt. Kemény 170 ezret hagytam ott !! Valoszinu össze kéne fodrásztani ?
2020. jan. 12. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyit csinált hogy a beletört gyertyát kivette 170ezerért????

Nem semmi, egykicsit sokat kért.

2020. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Magyarország legdrágább helyére sikerült vinni egyedül ő tudta kiszedni. Összesen költöttem ennyit az autóra nagyon drágán dolgozik az biztos!!
2020. jan. 12. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az az "üröm" ahol voltál... De én első közben megcsinálnám a szakadást. Utána megnézném, hogy a műszeregységről eltűnik-e a hibajelzés. Utána ellenőrizném a gyertyákat. Ha ez után minden rendben, akkor örülnék. Ha továbbra is gond van, akkor tovább keresnék, hibakódból kiindulva. Ha nem jutnék előrébb, akkor felkeresnék egy normális szervizt és nem otthon barkácsolnék, gyakorin próbálnék ötleteket szerezni, ha nem értek hozzá. Szerintem.
2020. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Üröm egy Nagyközség Budapestol nem messze található. Valosznu a szakadás lessz a gond 99% jovoheten viszem autó villamossig szakemberhez.
2020. jan. 12. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem nehéz kiszedni a beleszakadt gyertyát.

https://www.youtube.com/watch?v=8sA1R81aCp8

2020. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendben. Akkor másképp megfogalmazva, nem értem a kérdés szempontjából mért lényeges, hogy Ürömben voltál és nem mondjuk Piripócson. De mindegy is, mert ezek szerint megoldódni látszik. Ez nagyon örvendetes.
2020. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!