Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a6 2.5 tdi,15 év körül...

Audi a6 2.5 tdi,15 év körül kezdő sofőrnek?

Figyelt kérdés
Most nyáron lesz meg a jogsim, nagyon bejön az A6os, kezdő autónak szerintetek jo, vagy valami más autót nézzek? Ha mást, tudnátok mondani kezdő sofőröknek ideális autókat? (Bmw nem erdekel!)

2020. jan. 13. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Háhá LoL , kedvenc autóm, tiptronic váltóval venném.


Amúgy ha közlekedni akarsz és dízel kell 1.9 tdi illetve pdtdi Passat az alkalmas rá.

Egy kérdés! Egyterű -beee(Alhambra/Sharan/ Galaxy ) miért nem raktak v6 tdi-t? Mert a tréler csak 7 személyes ;). (Érekes, hogy a trióba volt 1.8t 2.0 benya 2.3 benya, 2.8vr6 1.9 tdi 1.9pdtdi 2.0pdtdi csak v6 tdi nem)

2020. jan. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Kezdő sofőrnek ideális választásként nem egy két és fél literes dízel ugrik be, de mindenki maga tudja... vagy maga se.


Erről a motorról nekem speciel az jutott eszembe, hogy már olvastam róla.

Vályi István, még Totálkárosként írta a Húsz motor: ezeket kerülje cikkét, és a listában ott virít a Volkswagen 2.5 TDI V6.

Az rád van bízva, hogy tulajdonítasz-e ennek bármilyen jelentőséget, hisz még azt is írja, hogy az automatával szerelt verziókat még nagyobb ívben ajánlja kerülni.


Égyébként mindenki olyan autót vesz, amilyet akar, de nem biztos, hogy a vételár lesz a legnagyobb kiadás egy hérint fájdalmasanasznált autó esetében.

Neked kell tudni, hogy mennyire érint, ha komolyabb, költségesebb szervizre lesz szükség

2020. jan. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Nyugi minden második frissjogsis gyerek ugy kezdi hogy ájdi vagy béjemvé kell, persze kezdö kocsinak ésszel használva, szigoruan első fáig :D :D
2020. jan. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 D. Brasco ***** válasza:
23%
Remek ötlet ez az autó főleg ezzel a motorral!En lehetőleg allroad-ot vennek belöle tiptronic-kal es kesz is a non plusz ultra szopóroller!Sok sikert hozza!
2020. jan. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En a fentiekhez azt tennem hozza, hogy nem veletlenul kerul 100-150 ezerbe egy kezdo jogsis fiatal biztositasa passatra meg dizel audikra...
2020. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kezdő sofőrnek milyen autot ajanlanatok akkor?
2020. jan. 13. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
3 vagy 5 ajtós szivobenzin. Aztan ha megszokod a forgalmat, vezetest nezz mast.
2020. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem ezt a motort, pártolni is szoktam. De hogy őszinte legyek, már én is meguntam a 2.5 TDI kérdéseket tőled.
2020. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!