Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szabad-e fékezni fordulás...

Szabad-e fékezni fordulás közben autóval?

Figyelt kérdés
Az oktatóm azt állítja, hogy fékezés közben nem szabad forgatni a kormányt (szervó), mert az úgy rongálódik. Van ennek valóságalapja? THX.
2010. júl. 21. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség. Pont azért van ABS (blokkolásgátló) is az újabb kocsikban, hogy a jármű fékezés közben is könnyen irányítható, kormányozható legyen. Nem hiszem, hogy ártana a kormányszerkezetnek. De ha Ő ezt mondja, akkor tartsd magad ehhez. Szóval egy vészhelyzet elkerülése érdekében csak fékezz, a kormányhoz hozzá se nyúljál, majd meglátod mi lesz belőle! :)
2010. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: kivéve, ha egy figyelmetlen gyalogost készülsz elütni... akkor azért próbáld meg elrántani a kormányt fékezés közben... :)
2010. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
pl beállsz tesco parkolóba, kanyarodsz és közben nyomod féket hogy két sáv között megállj nem? ez baromság.hülye az oktatód
2010. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A fék és a szervo kicsit messze áll egymástól :)

Szerintem is hülyeség amit az oktatód mond. Attól károsodhat a szervo hosszú távon ha állóhelyzetben szeded alá sokszor.

2010. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az oktatóm nem hülye, de ezek szerint remélem csak egy félreértés az egész. Nekem biztosan azt mondta, hogy nem szabad fékezéskor kanyarodni, mivel viszont szerb anyanyelvű, valamit félremondhatott, t.i. szerbiai vagyok.

Köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 21. 22:39
 6/10 anonim ***** válasza:
de h szabad ne legyél már gyerek.
2010. júl. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azt akarta mondani,h kanyarban ne fékezz, kanyar előtt kell fékezni mikor beérsz kanyarba és indulsz kifelé akkor gáz... meg kanyarban kuplungot sem nyomj..

u.i én is Szerbiai vagyok

melyik városban laksz?

2010. júl. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
-m
2010. júl. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Újvidék! Te?
2010. júl. 22. 16:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Becse
2010. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!