Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fényszórót javasoltok,...

Milyen fényszórót javasoltok, illetve polirozás ér valamit? Corsa C

Figyelt kérdés
Egy 2006-os 1.0-es C Corsáról lenne szó. Sajnos a tompított fényszóróval már szinte semmit nem látni, a búra eléggé be van sárgulva. Jelenleg projektoros a fényszóróm, állítólag jobban járnék egy simával. Érdekelne, hogy ki mit ajánl, akár linkkel együtt. Illetve izzóval kapcsolatban milyen pozitív tapasztalatok vannak, melyikkel lehet a látótávolságon "csalni". Előre is köszi.

2020. jan. 13. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Políroztassad meg
2020. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel szart sem ér a polírozás, 20 ezerért megcsinálják, utána rájössz, hogy szar és kb 45 ezerért megveheted a búrát
2020. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jól csinálják, csodát tesz.

Magamnak megcsináltam, a lényeg a türelem, az ember ne gyorsan és erősen akarja eltüntetni a sárgulást, mattulást.

A végén jött rá három réteg kétkomponensű lakk, ez utóbbi a lényeg, nem engedi újra besárgulni.

Vagy öt éve csináltam meg, most kellett csak az egyik szélén javítani, mert kavicstól vagy nem tudom mitől lepattogott. Mivel nem csináltam meg azonnal, pár hónap alatt elkezdett sárgulni a fedetlen rész, szóval a lakk tuti hogy ér valamit.

2020. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!