Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitévő legyek, tényleg nem...

Mitévő legyek, tényleg nem tudom mit legyen a Peugeot sorsa, eladás vagy megtartás, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy elég szélsőséges a márka (Peugeot) megítélése (vajon a többi kettőé is?). Konkrétan: van egy P. 207-es benzinesem, 2007-es, 1.4 75 lóerő, az égvilágon semmi baja, 4 éve van nálam, vezetett szerviz könyv, hiba kód mentes (múltkor olvastattam ki szakikkal), elektronika, motor bontatlan, teljesen alap felszereltség, Urban. Ennek ellenére még mindig olvasok olyan kommenteket, hogy "xar", "szutyok" stb egy autó, pedig visszakeresve az utóbbi évek hozzászólásait, meglepően jó véleményeket lehet olvasni KONKRÉTAN erről a típusról. Most egyesek, pl hazai nemzeti radikálisok lehet, hogy felhördülnek, nem is ehhez a témakörhöz tartozik, de lehet, hogy nagyon közeledik már a 100 éves évforduló, s így újra és újra a franciákat "találjuk" meg, mint "bűnbakokat"? Én értem, hogy voltak a 2000-es évek elején eléggé problémás típusok, pl 307, kettes Mégane, Laguna, de kb 2006-tól minőségi váltás történt, és csak ezért leírni egy konkrét autómárkát, márkákat, az enyhén szólva is helytelen, ti nem így gondoljátok? Összegezve tehát, aki szerint érdemes vagy nem érdemes megtartani, vélemények a márkáról, stb, az is írjon. Pl ha érdemes kicserélni, akkor milyen típusra, csak pár példa: Egyes Skoda Fabia-t érdemes még venni, 1.4 68 vagy 75 lovas, Seat Cordoba második generációs, 1.4, Ford Fiesta 6. vagy 7. generáció, Opel Corsa D? Ezek jutnak most hirtelen eszembe, köszi hogy végigolvastátok.

2020. jan. 14. 08:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mi legyen...
2020. jan. 14. 08:23
 2/16 anonim ***** válasza:

Cseréljük el!

Adok érte egy zsír új, bontatlan csomagolású Google Nest Hub-ot! :)

2020. jan. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönettel, de inkább autót autóra cserélnék. Most komojan, egy több kiss komojj-sá-gott kírek. Mosoly 3-szor...
2020. jan. 14. 08:33
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne cseréld le, mert valakik leszarozzák az autódat.
2020. jan. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönettel! Végre egy értelmes válasz. További vélemények, esetleg? Cshakbatran...
2020. jan. 14. 08:54
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Tehát most igazából felvágni jöttél, hogy neked az átlagnál kevesebb gondod van a kis Peugeot-tal, vagy csak szimplán hergelni a Trianon miatti franciautálókat? Mert mindkettő ordas baromság.

Egy autót akkor kell eladni, ha nem használod, nem éri meg fenntartani, javíttatni, karbantartani, tudsz venni jobbat, másmilyet stb stb.

2020. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De nem értem, miért akarod lecserélni? Újabb, nagyobb kell?
2020. jan. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Most őszintén, eladnád a jó autót és vennél egy szutykot amiről fogalmad sincs hogy milyen????
2020. jan. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Most kajra lecserélnéd, mert a társadalom szarnak ítéli, pedig neked nincs vele semmi bajod?
2020. jan. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Most őszintén, van egy 4 éve hibátlanul működő autód és lecserélnéd egy másikra, mert pár névtelen (aki lehet még nem is ült ilyenben) azt írta az interneten, hogy szar?


Általában tudod kik szaroznak le egy típust?

- Akik eleve utálják az adott autómárkát, ezért nincs is igazi tapasztalatuk, mert soha nem vennének ilyen autót.

- Akik megvettek egy elhanyagolt, széthajtott darabot. De ilyenbe ugyanúgy belefuthatsz egy egyesek által félistenként tisztelt toyotával vagy volkswagennel.

2020. jan. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!