Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet, hogy nem "érzem"...

Hogy lehet, hogy nem "érzem" az autóm? 4 éve használom.

Figyelt kérdés
Már idegesít, hogy 4 éve vezetem a Swiftet még mindig kiszállok tolatásnál, hogy " mennyi van még" , az a baj, hogy naponta vezetek és még mindig ez van, bármilyen autóval..
2020. jan. 14. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Inkább szállj ki, minthogy beleszállj valamibe!
2020. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, 1-esnek igaza van. Úgy néz ki neked annyira nincs érzéked ehez, de legalább veszed a fáradtságot és körültekintő vagy, nem csak szétzúzol magad körül mindent. Aztán majd lehet később jobban ráérzel.
2020. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyakorolj elhagyatott helyeken stb üresebb bolti parkolókban . Kialakul idővel .
2020. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindig gyakorolok, szilveszter is ezzel ment el (már második), volt nagy kategóriás oktatómnak is meséltem, hogy egy kisautót képtelen vagyok vezetni, vagyis tolatni. Mondta ,hogy kijöhetek a rutin pályára ha gondolom. Annyira nyomasztó.
2020. jan. 14. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:
vegyél bele tolatókamerát!
2020. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

rakjál bele tólatóradart

új autókat már nem is lehet nélküle parkolni, egyszeren nem látod mi van mögöttük

2020. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem lépcsőshátúm van, ugye nem lehet látni az autó hátulját, sose tudom, hogy hol ér véget. Mindig azt hiszem, hogy már nagyon közel vagyok valamihez, aztán kiderül, hogy van még fél méter. Én meg szoktam nézni, hogy mennyi hely van elöl, hátul pl. ha állok ki parkolóból, aztán érzésre tolatok, ha úgy érzem, hogy megvan az az 20 centi, ami kell, meg ki tudok menni előre, akkor minden rendben. Csak egyszer húztam meg a hátulját, kannabisz-másnaposan jó ötletnek tartottam egy 15 fokos lejtőn fák között tolatva lemenni, de az egy másik történet:D
2020. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!