Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Hogy lehet, hogy nem "érzem" az autóm? 4 éve használom.

Már idegesít, hogy 4 éve vezetem a Swiftet még mindig kiszállok tolatásnál, hogy " mennyi van még" , az a baj, hogy naponta vezetek és még mindig ez van, bármilyen autóval..

jan. 14. 16:46  Privát üzenet  

A válaszok
Nem baj. Inkább szállj ki, minthogy beleszállj valamibe!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jan. 14. 16:48 Privát üzenet
Ja, 1-esnek igaza van. Úgy néz ki neked annyira nincs érzéked ehez, de legalább veszed a fáradtságot és körültekintő vagy, nem csak szétzúzol magad körül mindent. Aztán majd lehet később jobban ráérzel.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jan. 14. 17:02 Privát üzenet
Gyakorolj elhagyatott helyeken stb üresebb bolti parkolókban . Kialakul idővel .

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jan. 14. 17:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mindig gyakorolok, szilveszter is ezzel ment el (már második), volt nagy kategóriás oktatómnak is meséltem, hogy egy kisautót képtelen vagyok vezetni, vagyis tolatni. Mondta ,hogy kijöhetek a rutin pályára ha gondolom. Annyira nyomasztó.

# 4/7Időpont jan. 14. 17:21 Privát üzenet
vegyél bele tolatókamerát!

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jan. 14. 18:01 Privát üzenet

rakjál bele tólatóradart

új autókat már nem is lehet nélküle parkolni, egyszeren nem látod mi van mögöttük

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jan. 14. 18:35 Privát üzenet
Nekem lépcsőshátúm van, ugye nem lehet látni az autó hátulját, sose tudom, hogy hol ér véget. Mindig azt hiszem, hogy már nagyon közel vagyok valamihez, aztán kiderül, hogy van még fél méter. Én meg szoktam nézni, hogy mennyi hely van elöl, hátul pl. ha állok ki parkolóból, aztán érzésre tolatok, ha úgy érzem, hogy megvan az az 20 centi, ami kell, meg ki tudok menni előre, akkor minden rendben. Csak egyszer húztam meg a hátulját, kannabisz-másnaposan jó ötletnek tartottam egy 15 fokos lejtőn fák között tolatva lemenni, de az egy másik történet:D

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jan. 14. 19:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rázkódik az autóm motorja. Lesz valami komolyabb baja ha így használom?
Ha a műszaki lejárt, nem használom az autóm, és szeretném eladni, be kell fizetnem a kötelező biztosítást? Mi a legjobb megoldás?
Üdv! Az elmúlt napokban arra lettem figyelmes, hogy az autóm utasterében erős benzinszag érződik. Amikor városban használom a szag nem jelentkezik, de 15-20km folyamatos...
Muszakilag karosodhatod az autom ha nem hasznalom jo par honapig? Havonta be van inditva. Garazsban van!
Okozhat-e kárt az autóban, ha rendszeresen lejtőn parkol (elég meredek, ház melletti garázsfeljáró) és viszonylag ritkán használom? Dízel autóm van, nem okozhat bajt?
Mit tehetek hogy könnyebben induljon hidegben az autóm? /1992 Renault 19/ ha /E85/95 benzint 50% arányban keverve használom?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!