Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gépjármű honosítás mennyi...

Gépjármű honosítás mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy hónapokig is eltarthat és nincs alóla semmi kibúvó. A használt autó kereskedők is hónapokat várnak mire a külföldről behozott autókat elkezdhetik árulni. Igaz ez? Várható valami változás?

Köszönöm előre is a hasznos válaszokat!



2020. jan. 14. 17:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy budapesti vagyok. Tehát Budapest és Pest megye érdekelne elsősorban.
2020. jan. 14. 17:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogyan regisztrálj külföldi autót Magyarországon!

https://www.youtube.com/watch?v=xVaRTyjByRI

2020. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kapsz időpontot a közlekedés felügyelettől (kb 2hét) onnan pörög pár nap alatt kész.Én a kpm től egyből mentem a vám-hoz másnap befizettem.Ezután már csak kormányablak a hiányzik pár óra.
2020. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Közlekedési felügyelet 1-3 hét, és időpontot adnak (változó). A többi ügyintézés 1-2 nap.
2020. jan. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Slowrider ***** válasza:
Ha az EU-ból érkezik az autó, viszonylag egyszerű és gyors az ügyintézés. Ha az EU-n kívülről, akkor elhúzódhat, mert legelőször el kell indítani a származás ellenőrzést, ami 4-5 hét. Nem tudok róla, hogy képben lenne valamilyen változás.
2020. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!