Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik aútot Válasszam?...

Melyik aútot Válasszam? Mercedes A, Nissan Primera vagy Volvo s40?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kocsit vennék, fontos, hogy kényelmes legyen, illetve ha törik kiszálljak belőle. Most jogsiztam, bár nem nagyon tudok veeztni nem is ertem hogy adhattak jogsit a kezembe. 5-600 Ropit szánok rá és 2000 Évj. feletti legyen, azt írják a vasakrol h jók mindent most csereltek szóval cska vigyem el. 2000ccm3 max-ig. Merdzsó A tetszi k a legjobban ink erről várok tapasztalatokat ;) Portás vagyok za isten hátamögött szal nayon zsebbenyúlós kocsika sem kéne. Köszi a taapsztalatokat.

2020. jan. 14. 19:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én ezek közül a Hyundai Accentet ajánlom. Megbízható, szép, és gyors. Ha tudsz választani, akkor a fehér a legmenőbb.
2020. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez nincs a listán, ink. 3 közül váalsztanék :D De meglesem. Ilyen kocsit nemláttam a kereskedésben.Köszi a váalszt, ment a zöld ;)
2020. jan. 14. 19:22
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Az A mercit semmiképp. Problémás típus és költséges a szervizelése.


Ezek közül talán a Nissan a legjobb.

2020. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld neked is. Tudom, hogy az A merci úgy van össze pakolbva, ha szerelni kell zsebenyúlós, de ha nem kell mert minden tökély rajta? így sem ajánljátok? ebből van most errefele nagyon sok példány :D
2020. jan. 14. 19:31
 5/20 anonim ***** válasza:
Szia. Mercit felejtsd el nagyon drága fenntartani és sok vele a gond. Még kicsit gyűjtenék ehhez a pénzhez és egy Volvot vennék .
2020. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Kezdtek lebeszélni a merciről :) :D azthinné az ember, hogy kis A osztály aztán olcsobb mint a többi :D


Köszönöm a válaszod. A Volvó is tetszik kényelmes, családban is sokmindenkinek van, szeretik :) Ment azöld mindenkinek ;)

2020. jan. 14. 19:50
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Ki volt az aki azt mondta, hogy egy 20 éves rozsdagombóc Merci megbízható?:D
2020. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Az A Merci egy fos konkrétan. Portás fizuból tuti nem fogod tudni fentartani. Konstrukciós hibák jellemzik.

A Primera csak 2000 - 2002 között ajánlható. 2002 - től már inkább francia, mint japán. De, ha találsz egy rozsdamentes, jó állapotú 2001 környékén 1.8 motorral. Én azt választanám. Alap a digit klíma és a 4 légzsák.

2020. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha találsz egy megkímélt Primera-t nem fogsz csalódni benne.
2020. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Volvo! Az nem törik!
2020. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!