Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik használt autót érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

- Toyota Corolla 1.3 XLI (1996)

- Suzuki Baleno 1.6 GLX (1997)

- Honda Accord 2.0i ES (1999)


Elsősorban munkába járáshoz kellene (napi 60 km). Azon kívül egy kisvároson belül használnám: bevásárlás stb. Maximum 350 ezer forintot vagyok hajlandó rászánni, mivel a városban ahol élek (vidék) a közlekedési morál nulla, szinte heti rendszerességgel előfordul valakivel, hogy a parkolókban meghúzzák, nekitolatnak az autójának + panellakásban élek, nincs garázs, tehát 0-24-ben enné az idő. Egyik sem egy mai autó, mind elmúlt már húsz éves, sok százezer kilométerrel, szóval a kérdés az is lehetne, hogy a sok hulladék közül melyik kevésbé hulladék. Suzuki Swiftet szándékosan nem kerestem. (félreértés ne essék, tökéletes városi kiskategóriás autó és egyben megbízható is, viszont ültem már egyben, és 90 km/h fölött már halálfélelmem volt). Ha valaki tud még ajánlani a fentebb említetteken kívül bármit szívesen hallgatom. Előre is köszönöm a segítséget!



2020. jan. 15. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Corolla E11-et vennék (Suzukik nekem nem jönnek be).

Accord városba (parkolni, fogyasztás) nagy lenne.

2020. jan. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért ezekből olyat fogsz kapni amire legaláb ugyanennyit rá kell locsolni és akkor se lesz hibátlan, csak használható.
2020. jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Amelyik autó emúlt 20 éves azt már nem szabad megvenni.

Csak esetleg ha nagyon ismered az első perctől kezdve az egész életét.

Amúgy hol kötelező 90 felett menni?

2020. jan. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

250ért van fent egy automata Daewoo nexia, nekem az csinálta meg a fantáziám.

Ne vegyél nagymotoros autót, főleg ennyiért.

Suzuki, opel, a Toyota se rossz, csak nem tudom mennyi alkatrész van hozzá mostanában

2020. jan. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hulladékokat fogsz kapni ennyiért, csak akkor vedd meg ha megengedheted magadnak hogy néha napján nem érsz be időben a munkahelyedre!


Mert ezek az autók minden csak nem megbízhatóak ennyi pénzért!

2020. jan. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak megduplázod a keretet
2020. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Időközben találtam egy Honda Civic 1.4i S Family-t majdnem fél misiért. Második tulajtól, aki elvileg családi autónak használta. Helyben van, így nem kell több száz km-ert utaznom csak azért, hogy meg tudjam nézni. Szóval lehet ez lesz a befutó.
2020. jan. 16. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez jol hangzik...


Tapasztalataim szerint a jo ar ertek aranyu autok olyan 5-600 korul mennen, a 350 ezer koruliek altalaban mar nem èrik meg a penzt

2020. jan. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amugy ha nem jon be a honda, 500 korul kapsz suzuki ignist, nincs benne halalfelelem 90-nel, jol megy, nagyon megbizhato, kopo alkatreszek minden van azonnal polcrol, bontobol minden van fillerekert, ha meghuzzak... Szurket vegyel, az aeggyakoribb szin, akkor jo esellyel festegetni sem kell
2020. jan. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!