Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1998-as Audi A4 2.4 vélemény?...

1998-as Audi A4 2.4 vélemény? 184. 000 km és rozsda mentes nagy szerviz volt amit kellett cseréltettem.

Figyelt kérdés

A 184.000 km lehet nem valós azt tudom de jó állapotban van. Tudom 9-11l eszik számítógép alapján 9,5 az átlag fogyasztása nekem megfelel. Tudom öreg de jó állapotba van, rozsda mentes még így 20év után is belső része is szép semmi szakadás, átnézettem volt szerelőmnél. Ami csere éret az cseréltettem az eladó fizeti is.

Így akinek van vagy volt annak a véleménye érdekelne.


2020. jan. 17. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó lesz az 384 ezernek is, de ha a szerelő alapjában rendben találta, és mindenképpen prémium márkában gondolkozol, akkor vedd meg!
2020. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért mondtam valószínű a km több. Ha csak nem állt sokat garázsba. De ezt senki nem tudja a régi kocsikat könnyű tekerni. De a lényeg nem a km annyira, hanem az állapot szerintem is.

Mennyi évet lehet egy 20 éves kocsival még játszani ha oda van rá figyelve?

Vagyis kimondottan erre vagyok kíváncsi akinek ilyen van/volt?

Milyen időközönként érdemes ránézetni szerelővel?

Olaj csere kb 15000 km megfelelő?

Ilyesmik érdekelnének.

(Kérdeztem az autószerelőt is, de tudjuk ők azért saját malmukra hajtják a vizet.)

Tudom használat függő is, de azért Is olyan tapasztalata érdekel aki ismeri az audit.

2020. jan. 17. 16:46
 3/7 A kérdező kommentje:

Volt aki azt mondta nem olyan biztonságos mivel régi széria.

Erre azt mondom vezetni okosan kell meg persze nem mindig az a hibás aki szerencsétlenül jár sajna.

Volt aki meg azt mondta nem kerül annyiba egy javítás, azaz nem romlik el olyan könnyen minden mivel nincs tele elektronikával mint az újabbak.

2020. jan. 17. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Vétel előtt tulajjal vigyetek atnézésre csápon es hibaolvasóra , akkor kiderül a tuti . Megvételkor és 8 ezer utan érdemes cserélni monden olajat szűrőket vezérlést .
2020. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A vezérlés kb milyen árba fáj? Azt említettek hogy lassan majd lehet kell olyan 250e km körül egy nagy szerviz és akkor.
2020. jan. 17. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Mégis mit mondjunk? Ez a korszak az egyik kedvencem az Auditól, nagyon időtálló ez a forma az Auditól, ma is megállja a helyét ez az autó. A motorja kicsit elavult, olyan szempontból, hogy a hangja nem szép és zabál, cserében nem lép nagyot, de mégiscsak egy agyonüthetetlen 6 hengeres német vas. Használd egészséggel, mostmár ne is add el, ha megvan szép állapotban.
2020. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy 50LE kocsim volt előtte szóval ez egy rakéta most nekem.

Nekem tetszik dinamikus előzés szépen gyorsul szerintem.

Zabál az tény, pont a dupláját mint az ezelőtti, de valamit-valamiért.

Még nem vettem meg azért infozok de esélyes hogy nem hagyom ki.

Ilyesmire buktam kíváncsi igen mint motor stb téren mit lehet tudni.

Volt még egy dízel is, de ott több a meghibásodás lehetőség szóval az tárgytalan is lett, meg az kombi volt. A szedan sokkal szebb.

Hangja nekem tetszik vagy nem tudom mire értetted azt pontosan.

Cserébe nem lép nagyot" Ez alatt mit értesz?

2020. jan. 17. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!